Ponad milion złotych na konsole dla... więźniów

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Wiecie...może dostali konsole,ale nie dostali baterii do padów:)

Lepiej kupiliby im mydło w płynie,ewentualnie na sznurku(a'la Wiilot)-mysle,ze wielu poczuloby sie pewniej w trakcie codziennej kapieli:)
 

DeMoH

Użytkownik
Użytkownik
Kupować przestępcom konsole... Oni chyba trafiają tam za karę - tak mi się przynajmniej wydawało...
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Kolego..wiesz,ile wynosi koszt utrzymania więźnia w Polsce...jest to kwota w granicach 1500-2000zl.
Powiem tylko tyle,ze w obecnej pracy nie zarabiam tyle(zarobki netto).Ja żeby zarobic 2000zl(w "starej"pracy) musiałem pracować po 55godz. w tygodniu.

Za 1500zł niejedna polska rodzina musi żyć cały miesiąc.
 

matix755

Użytkownik
Użytkownik
brak mi słów nie mają już na co wyrzucać pieniędzy i to podczas kryzysu!
 

flo

Użytkownik
Użytkownik
no i od tego momentu pustki na spacerniakach:p wszyscy siedza i łupia w gierki, a jak sie ktos wkurzy bo levelu sie nie uda przejsc to zatlucze wspolwieznia padem, albo cala konsola:D i nie pograja:D
a w niektorych celach bedzie mozna nawet grac nie wstajac z kibla, bo tak sa zaprojektowane, no normalnie nic tylko obrabowac bank i isc do wiezienia.
tylko jeszcze jedna sprawa, co z grami? tez wiezienie bedzie sponsorowac?
 

qb3s

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe czy będzie top10 achievement hunterów. :D
 

flo

Użytkownik
Użytkownik
jak dostaną jakas napier**** nie wiem cos a'la tekken to beda podpatrywac ciosy a potem na klawiszach cwiczyc :D zaloze sie ze i nie jeden klawisz bedzie wpadal do celi popykac (na konsoli rzecz jasna:p )
 

Bassofonic

Świeżak
Świeżak
0o a myślałem ze wiezienie jest po to żeby karać ...
 

flo

Użytkownik
Użytkownik
ale wiecie co, sa wiezienia i wiezienia, jedne o zaostrzonym rygorze, jedne normalne a jeszcze inne o lzejszym traktowaniu wiezniow, podejrzewam ze jesli te konsole trafia za wiezienne mury to napewno nie do takich placowek jak nie istniejace juz Alcatraz tylko cos lagodniejszego
 

BaginiakGB

Użytkownik
Użytkownik
Kompletny debilizm , głupota , idiotyzm i po prostu żal ... **** więzienie jest po to by karać przestępców a nie ich nagradzać ... masakra ... Już by mogli **** biednym , zanudzonym dzieciakom z domów dziecka porozdawać te konsole a nie mordercom , złodziejom i innym przestępcom. Żal
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom