1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ponawiam temat: Ikony pada przy tytule gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez emiliozzz_pr, Kwiecień 20, 2013.

1. emiliozzz_pr

emiliozzz_pr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Limerick
    Ponaiwam pytanie gdyż wcześniejszy temat został przeniesiony do kosza mimo iż nie uzyskałem odpowiedzi. a pytanie brzmi: Skoro oznaczająca pełną wersje gry ikona symbolizuje samego pada(w przypadku dema ikoną jest pad czarno-biały) to co oznacza ikona pada za strzałką(trójkątem) w prawym dolnym rogu okładki gry która wyświetla się po wejściu do menu "moje gry" na xboxie? użytkownik "Kryniuk" pisał, że powodem tego jest to iż gra została pobrana ale ja mam wiele pobranych gier i jedne z nich mają ikonę samego pada inne pada z ową strzałką.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Asuna

Asuna Dziewczyna Dziewczyna XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    84
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    nie ponawiaj bo i tak wyląduje w koszu..

4. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może tak odróżniane są gry które są zainstalowane na dysk od tych w które grasz z płyty ,ale to tylko przypuszczenia bo powiem Ci że mnie i wogóle chyba nikogo nie intereseje co to oznacza :)

5. emiliozzz_pr

emiliozzz_pr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Limerick
    @mrowa110
    mnie interesuje. inaczej bym nie pytał. pisałem w pierwszym poscie, że wszystkie gry są zainstalowane(działają bez płyt) i mają 2 różne ikony. czyli to nie to

6. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pół pada - wersja demonstracyjna
    Pełen pad bez trójkąta - gra z płyty zainstalowana na dysku (do uruchomienia wymaga płyty)
    Pełen pad z trójkątem - gra znajdująca się na dysku (nie wymaga płyty do uruchomienia)

Tak to przynajmniej jest u mnie.

Wczytywanie...

Poleć forum