1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ponowna Blokada HDD ??

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez pawel1902, Kwiecień 19, 2010.

1. pawel1902

pawel1902 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świętochłowice
    Witam mam takie pytanie czy teraz jak ktoś ma najnowszą aktualizacje to jak podłącze sie do live to zablokują mi możliwość instalowanie gier na hdd czy nie ? jak to właśnie jest czy znów zablokują dysk czy nie prosze o pomoc bo szukałem i nikt nic na 100% nie wie jak to będzie prosze odpisać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzu al capone

mistrzu al capone Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WWA
    A zapisywas stan gry mozesz na zbanowanej konsoli po wgraniu nowego dasha co odblokowal ci tylko dysk ...
    ?

4. pawel1902

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świętochłowice
    to było tak że miałem bana na hdd ale wgrałem nową aktualizacje i już bana nie mam znów moge grać z dysku a gry moge zapisać normalnie tak jak przedtem wszystko normalnie działa i można zapisywać normalnie stany gier

dzisiaj właśnie jade do mojego siostrzeńca i on chce zrobić nowe konto na xbox live bo on nigdy nie podłączał sie do live i teraz nie wiem co będzie bo jak podłaczy sie do live to żeby zrobić konto będzie musiał pobrać najnowszą aktualizacje i pobierze sie a on zrobi konto i teraz jakby dostał bana to nie wiem czy zablokują mu dysk czy nie ??

5. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Skoro najnowsza aktualizacja odblokowuje dysk to chyba oczywiste, że nie dostanie bana! Po co mieli by robić aktualizacje, która odblokowuje dysk,żeby później blokować, to by było nielogiczne. Na 99% nie zablokują mu dysku.

6. pawel1902

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świętochłowice
    już wszystko jest jasne temat jest do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum