1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ponowna przerobka arcade :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dejwid333, Wrzesień 10, 2011.

1. dejwid333

dejwid333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    LSW
    Witam!
    Miałem przerobionego arcade , ale zaktualizowałem dasha do najnowszego :) no nic przerobie sobie u kumpla naped , bo sam mam laptopa. Teraz kwestia tego jak ? :) Pierwszym razem wozilem do serwisu , ktory aktualnie juz nie istnieje :D Jaki ixtreme jest najnowszy ? Wystarczy bylejaki komp stacjonarny z SATA ? Puszczac zasilanie z xboxa czy z kompa ? A i jak cos to keye mam bo dali mi plytke jak przerabialem pierwszy raz w serwisie.A i jeszcze moglby mi wytlumaczyc te flagi , AP 2.5 etc. Bo troche opuszcilem scene xboxa i nie moge sie polapac do końca :) Jakis tutorial by sie przydał. Pozdrawiam dejwid333

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    1.91 jest najnowszy.najlepiej miec zasilanie z kompa.jak masz klucz to masz o wiele mniej roboty. ap25 jest to zabezpieczenie dla garski gier okolo 7 a flaguje ci konsole jak uruchomisz takie gry bez odpowiedniej przerobki lub bez patcha na ap25

4. dejwid333

dejwid333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    LSW
    No to tak:
    1)wyciągam naped z xboxa , zrobie jeszcze aktualke z live na najnowszy dash
    2)ide do kumpla , puszczam normalnie zasilanie z kompa i podlaczam SATA
    3)co dalej mam na windowsie robić ? Z kad sciagnac tego iextreme 1.91 ? i jakim programem go wgrac ? Wolalbym te operacje robic z windowsem jak z dosem , bo z dosa nie umiem.
    4)wgrywam tylko przerobke prawda ?
    5) Niech ktoś pomoze bo chcialem jutro to zrobic tylko napisac mi krok po kroku , co mam zrobic , co klikac w jungleflasherze ?

Wczytywanie...

Poleć forum