1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ponowna przeróbka xboksa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wojtek Mistrzu, Kwiecień 19, 2012.

1. Wojtek Mistrzu

Wojtek Mistrzu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łomianki
    Witam
    Mój xbox był kupiony jako przerobiony, nie wiem na jakie LT i nie mam żadnego pliku z kluczem. Pytanie jest następujące: jak najprostszym sposobem mogę go przerobić, tym razem na LT 3.0?
    Jakiś czas temu przeróbka mi się zresetowała, wsadziłem płytę z FIFĄ12 i niestety pojawiła się aktualizacja. Dograłem ją do końca z pendrive, ale teraz xbox jest po prostu nieprzerobiony. Dzisiaj rozebrałem xboksa i myślałem, że wystarczy podłączenie go kablem SATA do komputera i śmignięcie jakimiś programami, jednak w tutorialach w Internecie przeczytałem o jakiś karkołomnych metodach, z wykorzystaniem igieł, lutownicy itd. Nie wiem czy to ważne, ale na napędzie jest kartka z jakimś kodem. Moje finalne pytanie brzmi, czy jeśli klocek już był kiedyś przerabiany, a był, to mogę zrobić to po prostu podłączając go kablem SATA do komputera i robiąc to wg wskazówek w Internecie, czy muszę bawić się jakimiś igłami itd.? Bo mniemam, że jeśli coś już było lutowane, to nie musi być drugi raz :) Generalnie, co muszę zrobić, żeby popełnić tę przeróbkę na własną rękę w takim wypadku? I czy mógłby ktoś podesłać mi link do sprawdzonego tutoriala? Dodam, że napęd to Lite-On, data produkcji xboksa (wiem, że to akurat pewnie nieważne) to październik '08.
    z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. alanFreeStyle

alanFreeStyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    powiem jedno jeśli robisz to pierwszy raz to nie bierz się do tego bo możesz bardziej to skszanić...
    a żeby ponownie przerobić konsole czyli napęd niestety jest do tego potrzeby oryginalny klucz który został wyjęty podczas pierwszej przeróbki :)
    a jeśli miałeś już coś lutowane do drugi raz nic nie trzeba lutować :)
    Daj lepiej to komuś co się zna na rzeczy, to moja rada i lepiej sam nic nie kombinuj bo jakieś tutoriale nic ci nie pomogą :)

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Pmt hack trzeba wykoc czyli igla do mpx, zeby wejsc w vendor

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

5. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Mów mu tak jeszcze :)

To ze była wcześniej przerobiona nie ma w tym momencie żadnego znaczenia. Lepiej oddaj tam gdzie ci robili za pierwszym razem.

6. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
Wczytywanie...

Poleć forum