1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ponowna weryfikacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BinduS, Listopad 20, 2014.

1. BinduS

BinduS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, otóż nagrałem dziś AC Rogue, wszystko fajnie jednak weryfikacja w ImgBurnie zakończyła się na 45%. Gra mimo wszystko działa, jednak nie da się jej zainstalować na dysku. Czy można przeprowadzić weryfikacje ponownie czy to w ImgBurnie czy to w abgx, tak aby gra dała się zainstalować? Boje się, że będe sobie grał i nagle wyskoczy mi jakiś komunikat, czy moje obawy są słuszne? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    nie korzystaj z opcji VERIFY ( nie włączaj tego w ogóle)

1 osoba to lubi.
  4. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Pełna zgoda z drzazga78, przy nagrywaniu nie używaj opcji weryfikacji. Jak tak nagrywałem jak do tej pory i wszystko działało bez problemu. Nie wiem czy weryfikacja coś jeszcze w tym modyfikuje, ale czasem w czasie weryfikacji wyskakiwał mi błąd i gra nie działała. Odkąd wyłączyłem weryfikacje wszystko nagrywa się dobrze i gra instaluje się na dysk. Teraz już pewnie nic nie zrobisz, ale na przyszłość zalecam nagrywać bez 'verify'

Wczytywanie...

Poleć forum