1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ponowne flashowanie konsoli. Proszę o rade

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez prisk, Październik 2, 2011.

1. prisk

prisk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Od niedawna jestem w posiadaniu konsoli w wersji Elite 120 GB. Kupiłem ją już przerobioną na lt+ 1.9 i wszystkie kopie ładnie śmigały aż do momentu kiedy to wrzuciłem Bodycounta. Po wsadzeniu płytki z tą grą system poprosił mnie o aktualizacje jako, że jestem jeszcze świeży w tym temacie nacisnąłem YES i konsola zrobiła restart a następnie w połowie aktualizacji się zacięła i koniec... wyskoczył kod błędu i odesłanie mnie do supportu na stronie xboxa. Konsola nie chciała się w żaden sposób uruchomić wiec wgrałem najnowszy dash ze strony xboxa poprzez pendrive. Konsola się uruchomiła ale teraz nie czyta kopi... Następnie zadzwoniłem do faceta który zajmuj się przeróbkami i serwisem konsol w moim mieście i usługę ponownego zflashowania ( po wysłuchaniu przebiegu zdarzeń) wycenił na 150 zł ponieważ musi jeszcze przywrócić ustawienia domyślne konsoli i stad tez ta cena według niego.
    Chciałem was zapytać dlaczego wcześniej kiedy wsadziłem np Crisisa 2 i też dałem YES dla aktualizacji, przebiegła ona normalnie i nadal mogłem grać a w tym wypadku wszystko szlag trafił ?
    Drugie pytanie: Na czym polega zflashowanie konsoli odbywa sie to tylko na poziomie softu konsoli czy też jest to przeróbka mechaniczna a może obie na raz ? Mam Liteona i był on juz przerobiony.. wiec czy nie moge sam go teraz zflashować ?
    Ostatnia rzeczy.. Czy ten gość od serwisu nie próbuje mnie wykiwać żądając 150 zł za taką usługę ?

Pozdrawiam wszystkich i czekam na mądre odpowiedzi, bardzo was proszę nie traćcie czasu swojego i mojego na bzdurne posty.

2. Lotnik421 Xbox One

3. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szczególnie przy litkach v2 i v3... Godness, co ty wypisujesz;] Kolo z serwisu widzi że jesteś po prostu zainteresowany ponieważ sam tego nie zrobisz, więc ciuła kasę. Zapytaj Dextera.

Wczytywanie...

Poleć forum