1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ponowne kupno xboxa

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Atelion, Czerwiec 22, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Atelion

Atelion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, prawie rok temu sprzedałem xboxa, i teraz mam zamiar kupić jeszcze raz, i mam takie pytanie,
    1, Jaka teraz jest najnowsza przeróbka ? Bo wtedy najnowsza była LT 1.1 albo 1.2, już nie pamiętam, a ixtreme chyba 1.7.
    2. Jaką muszę mieć teraz przeróbkę, aby grać we wszystkie najnowsze gry ?
    3. Gdy sprzedawałem tamtą konsole, to mówiło się coś o jakiejś aktualizacji systemu, która miała by, usuwać wszystkie przeróbki, jest coś takiego ?
    4. X'a chciałbym podłączyć do monitora z wejściem d-sub, czyli potrzebuję kabla VGA+jakaś przejściówka, żeby głośniki podłączyć, i to wszystko ?

Z góry dzięki. Jeśli zły dział, to proszę moderatora o przeniesienie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzysiek058

krzysiek058 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. Teraz jest LT+ 1.9
    2. LT+ 1.9
    3. Jest. Dlatego po jej zainstalowaniu trzeba wgrać LT+ 1.9
    4. -----

4. RaaDeeK