1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ponowne pobranie DLC po migracji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sielak2, Grudzień 15, 2010.

1. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzisiaj kupiłem sobie gears of war 2 w "grach na żądanie za lewe punkty z allegro"(swoją drogą chyba jest promocja bo ja kupiłem za 1600msp a wszędzie w necie było napisane 2400msp)
    Ale do rzeczy przed na długo przed migracją na dawno już nie istniejącej konsoli kupiłem dodatek do GoW2 - All Fronts Collection oczywiście omijałem blokadę regionalną. Dodatku nie miałem w chwili migracji na dysku. Już miałem kupować go ponownie gdy moim oczom ukazał się napis POBIERZ PONOWNIE. Przecież dodatki miały przepadać w chwili migracji jeśli nie były na dysku, więc z uśmiechem na twarzy klikam pobierz pobieranie dochodzi do 98% i nawet moje groźby nic nie pomagają stoi zupełnie jak gdyby miał blokadę regionalną a to przecież PL Live z konsolą w Polsce!
    I tu moje pytanie czy jest na to jakaś rada? Czy trzeba się znowu bawić VPN?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Caprones

Caprones Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubelskie :) :P
    Ja tak miałem z dodatkami do mw2, ale vpn nic nie pomogło, dalej nie dało się ich pobrać.Chyba po migracji nie ma już możliwości pobrać ich ponownie za pomocą tego konta.Jeśłi nie mam racji racji niech ktoś mnie poprawi.

4. sielak2

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No ale teraz to już w ogóle **** bo nawet jak bym chciał to nie mogę go ponownie kupić mam tylko tą niedziałającą opcje pobierz ponownie!

5. sielak2

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No to mam inny pomysł co by było gdybym ściągnął to dlc z Torrentów i wrzucił na pena? W końcu mam to już kupione nawet przepisałem licencje ze starej zbanowanej konsoli na tą. Czy tak się da?

Nic z tego tak też się nie da.

Wczytywanie...

Poleć forum