1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ponowne podłączenia

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez seba7878, Luty 18, 2014.

1. seba7878

seba7878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Osinki, Tarnobrzeg, Poland, Poland
    Witam mam xbox360 i kiedyś podłączyłem sie pod xbl ale potem usunołem konto i pisało że niby już niejestem podłączony. teraz chce sie jeszcze raz podłączyć i nwm czego niemoge każe mi podać hasło i login a jak usunołem co mam zrobić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ale konto zostało usunięte z poziomu konsoli czy strony www? Jeśli z konsoli to wystarczy się na nie zalogować podając mail i hasło. I pisz bez błędów bo aż oczy bolą

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

4. seba7878

seba7878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Osinki, Tarnobrzeg, Poland, Poland
    Sory. słabą mam ortografie. ale konto z www zostało usunięte ale na konsoli dalej pisze xbox live

5. marlon12

marlon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Usuwając konto przez www praktycznie przez rok mozna jeszcze je odzyskać logując sie do usunietego konta przez www. Powodzenia.

Wczytywanie...

Poleć forum