1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ponowne przerobienie Xbox'a 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez normaluser, Czerwiec 27, 2011.

1. normaluser

normaluser Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jakiś czas temu kupiłem przerobionego xbox360. moglem grac na piratach wave3 (do wave4 musiałem używać płyty Activate.iso). Gdy 26 czerwca podłączyłem konsole do internetu aby zaktualizować system, możliwość grania na piratach zanikła (teraz tyko oryginalne gry). Z tego co wyczytałem na forum najnowsza aktualizacja która mi się wgrała zmieniła oprogramowanie napędu umożliwiające granie na piratach (czy się mylę?). Moje pytanie brzmi czy muszę jeszcze raz przerobić konsolę czy można cofnąć zmianę bez rozbierania xbox'a ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PrzemYT

PrzemYT Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Musisz przerobić powtórnie na lt 1.9. Tylko nie wiem jak z kluczem napędu.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

4. normaluser

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie. Myślę, że jeśli oryginalne gry działają bez problemów, to nie będzie problemu z przerobieniem konsoli.
    Wiem że są różne wersje oprogramowania do napędów (iXtreme, Xtreme, itp). Jakie wybrać jeśli nie interesuje mnie tylko gra offline?

5. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
  6. normaluser

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To co jest zawarte w tej instrukcji Jak robią flash napędu Xbox360 ? | Xbox 360 Scene wystarczy aby grać z powrotem na kopiach gier?
    Mam liteon'a tylko nie wiem którą wersje [v1 /83850c v2 / 93450c/ itp] (na naklejce od napędu nie znalazłem). Jak to sprawdzić?

7. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Po updacie dashboarda masz litka 0251 i nie ważne jaki był do tej pory. Nowy dash podmienia FW w litkach. Przerobić można na LT+ 1.9
    Jak nie dasz rady sam to wyślij mi sam napęd :)

8. air_waves

air_waves Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdwin
    Dla mnie troche glupota, przerabiasz konsole i podpinasz konsole pod internet, później płacz i kąbinowanie z konsolami. Konsole ma się po to aby grać a nie kąbinować. Raz na miesiąć lub dwa wydać te max. 100 zł na grę to nie tak dużo, a jaka radość i przyjemność gdy masz w ręku grę, którą chciałeś . Takie jest moje zdanie na ten temat, nawet nie mam w planie przerabianie konsoli.

9. MistrzDzizas

MistrzDzizas Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @up kombinowac, a nie kąbinować

a co do przeróbki to już indywidualna decyzja każdego z nas - nie ma co dyskutowac, bo to temat bez dna

Wczytywanie...

Poleć forum