1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ponowne wykorzystnie dysku z X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yp2, Maj 31, 2010.

1. yp2

yp2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.

Mam w planie zamianę dysku w mojej konsoli z 60GB na 250GB. Moje pytanie dotyczy ponownego użycia obecnego dysku (60GB) jako normalnego dysku wymiennego (zamknięty w kieszeni).
    Z tematów dotyczących hackowania "nie firmowych" dysków można stwierdzić, że wymaga to przeróbki firmeware'u dysku?
    Czy taki dysk - wyjęty z konsoli - może być używany bez jakichkolwiek przeróbek (oczywiście po sformatowaniu) jako dysk przenośny?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Wiesz co, wydaje mi się ,że powinien działać jak normalny dysk. W końcu są to normalne dyski SATA. I nie wymaga to (chyba) przeróbki firmware'u, tylko sformatowania go na system plików, które widzi Xbox i utworzenia odpowiednich katalogów, aby struktura była taka sama jak w oryginalnym. Więc moim zdaniem, powinno wszystko działać.

4. Koxus

Koxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    trzeba formata walnąc i powinno byc ok :)

5. yp2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki za odpowiedź.
    Ale...
    W jednym z wątków dotyczących hack'a hdd mówi się (na przykład tu) o Hard Drive Security Sector. Co to jest?
    Następnie autor wątku mówi, że po zmodyfikowaniu dysku przy wykorzystaniu HDDHacker'a dostajemy tzw UNDO.BIN, który to potrzebny jest jeżeli będziemy chcieli używać później normalnie dysk. I właśnie tu leży pies pogrzebany bo nie jestem pewny czy nie potrzebny jest taki UNDO.BIN do firmowego dysku od 360. Miałem w planie wykorzystać go jako dysk przenośny a tak to będę musiał opchnąć sam dysk.

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    jak masz oryginalny dysk i chcesz zeby dzialal z PC to sformatuj go np. Partition Magic i od razu bedzie dzialac z PC. Tylko nie bedzie juz sie nadawala do uzytku z Xboxem.

7. yp2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki za odpowiedzi. Wszystko już wiem.

Wczytywanie...

Poleć forum