1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ponownie 3 czerwone diody po 2 tyg działania

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Pablo_1982, Kwiecień 5, 2009.

1. Pablo_1982

Pablo_1982 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Witam wszystkich serdecznie,
    Jestem nowym użytkownikiem forum, dlatego wybaczcie jeżeli temat się powtarza,nie mogłem znaleźć podobnego problemu na forach,byćmoże źle szukałem.
    Mam Xbox360, którego kupiłem w lutym 2008 ze świeżutkiej dostawy, ponoć ma już nowe chłodzenie no i oczywiście posiada już HDMI.
    Maszynka działała już rok, pierwsze objawy były dosyć niewinne, ponieważ konsola dwa razy się zawiesiła. Ale po wył i wł ponownie było wszystko ok.
    Kolejnego dnia włączyłęm konsolę i po 2 minutach pracy ponownie się zawiesiła i zapaliły się 3 czerwone diody. Sprawdzałem kod błędu ale za każdym razem konsola dawała różne kody-najczęściej jednak był to kod 0001-problem z zasilaniem. Kilka razy wył i wł konsolę, sprawdzałem kod błędu i konsola zaczęła działać.
    Działała 2 tygodnie i 3 diodu zapaliły się ponownie. W czym tkwi problem?
    Pomożecie???

Nie gram zbyt często, zazwyczaj raz/ dwa razy w tygodniu-zazwyczaj w weekend więc czy może być tutaj mowa o przegrzaniu CPU ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. todson88

todson88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdz czy masz dobrze podlaczony zasilacz...musi zaskoczyc(kliknac) przy wlozeniu . Ja zaraz po kupnie mialem 3 diody i sie okazalo ze nie byl dopiety do konca. A to ze ci konsola sie wiesza to nic nieznaczy ze to rrod zdarza sie,albo plytka sie zatnie albo poprostu zadlugo siedzisz bo w koncu w jakims stopniu musi sie zagrzac jak przesadzisz z graniem. A jesli juz tak sie obawiasz to rozkrec konsole i sprawdz jak sie a sytuacja. Najlepiej kup paste chlodzaca(okolo 10 zl) i naloz zamiast starej to przedluzysz zywotnosc a paste naklasa sie latwo wystarczy poszukac na youtube tam jest pokazane jak to robic profesjonalnie i bezpiecznie.:)

4. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Tutaj są wytłumaczenia wszystkich błędów nic więcej nie potrzeba:

http://x360iso.org/poradniki-sprzet/648-wytlumaczenie-wszystkich-bledow-rrod-e64-e65-e66.html

Skoro kod błędu dotyczy zasilacza to problem jest w nim a nie w przegrzaniu.

Skoro ktoś kto ma problem z takim czymś wielce prawdopodobne że nie będzie umieć tego zrobić jeszcze coś sobie uszkodzi.

5. Pablo_1982

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Dzięki wszystkim za odpisanie.

Kabel od zasilacza za każdym razem zaskakuje-sprawdzam dokładnie.
    Konsolę rozkręciłem zgodnie z instrukcjami na youtube:)
    Wentylatory chodzą

Po rozkręceniu sprawdzałem kilka razy kod błędu i wychodzi 0001 czyli zasilacz. Po włączeniu konsoli na zasilaczu jest zielona lampka czyli też wporządku, byćmoże nie ma styku przy samym gnieździe zasilania....

A z pastą też nie chcę kombinować bo tak jak wspomniał kolega, nie jestem w tych sprawach takim orłem:) ale wydaje mi się że nie jest to problem przegrzania...

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły????

6. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Sprawdź na innym zasilaczu.

7. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    odłącz od gniazdka podłącz do innego <- propo 1
    po rozłączaj wszystko i mocno pościskaj od nowa... <-propo 2

ee ...? problem z gniazdem w x360?

8. Pablo_1982

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    3 diody

Dzięki serdeczne,
    sprawdzę na innym zasilaczu tak jak piszesz, chociaż przed chwilą xbox znowu zaczął działać, pograłem z 20 minutek i jest wszystko wporządku

9. Pablo_1982

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Dzięki..
    dwie propozycje sprawdzałem i było to samo

10. bajeczny1988

bajeczny1988 Banned