1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Popierasz akcje NPNK czy tez nie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mck82, Styczeń 22, 2010.

1. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Pozwolilem sobie zrobic ankiete,aby sprawdzic ilu uzytkownikow tego forum popiera akcje MS "nie przerabiam nie kradne"

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
  4. tosh92

tosh92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja Nie Popieram ^^ Bo To Bez Sensu .

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Ze względu na wyniki głosowania ten temat będzie otwarty jeśli nie pojawi się w nim za dużo spamu. Nie miejcie pretensji jeśli temat będzie z czasem zamknięty a część postów usunięta (posty nie związane z tematem będą usuwane).

6. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Jak ci nakoz nie pasuje to sie nie patrz.

7. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Chodzi mi o to żeby temat był czytelny i wypowiadały się osoby które mają coś do powiedzenia. Napisałem to TYLKO dla tego że jutro by było zdziwko że tematu nie ma a poleciało parę warnów za darmo więc chcę uchować i temat i userów. mck82 jeśli ci nie pasuje to gadaj z innym modem. Ta propaganda którą teraz zaczął microsoft została zaczęta przeze mnie jakis rok temu w grupie: http://xboxforum.pl/groups/ci-co-graja-na-oryginalach/ do której sam należysz więc nie uważaj mnie za zwolennika przeróbek który chce zarobić na flashowaniu napędów itp. Ja jestem jak najbardziej za graniem w oryginalne gry i będę nie ustępliwy.

8. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Ciekawa ankieta jak najbardziej na miejscu.

9. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    gram na oryginałach ale tej żałosnej akcji nie popieram, wciskają nam kit a wiele osób nabiera się na to że to walka z piractwem

za to jak najbardziej popieram kontrakcje

10. Mario28

Mario28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    A mnie to lotto niejestem ani za ani przeciw może niekturych stać na gry za 200 zł ja muszę ciężko zapierd***ć na te nasze polskie parę złotych !!

11. Morlun55

Morlun55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lidzbark Warmiński
    Ja jestem za tą akcją, bo uważam, że nieuczciwe jest to, że odkładam na daną grę miesiąc czy dwa, pieniądze, a taki pirat ściągnie sobie z torrenta czy rapida, wypali na płytkę i będzie miał grę za darmo bez żadnego wysiłku.

12. brodex

brodex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chrzanów
    jak będzie Live w Polsce to zacznę grac na oryginałach a póki co nie popieram akcji i będę grał na piratach, coś za coś

13. Skik

Skik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To ciekawe .. Czyli masz gdzies, ze autor napracowal sie nad gra i nic z tego nie ma tylko, ze Ty musisz kupic ta gre?

Akcja jak kolega wyzej pisal - bez sensu. Wrecz gdyby nie piractwo microsoft sprzedalby duuuuuzo mniej konsol i zarobil na live.

Jak chca walczyc z piractwem niech sie wezma za obnizanie cen i wydluzeniem czasu gry.
    Co z tego, ze gra wyglada super i jest wciagajaca jak mozna ja skonczyc w 6h, a kosztuje 200zl? Do tego jest "zepsuta", bo tryb multiplayer nie dziala bez dodatkowej oplaty
    Ciekawe ile z tych 200zl pokrywa koszta wyprodukowania i trafia do autorow. 50zl?

14. davidsindahouse

davidsindahouse Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hamburg/Ulm/Bonn/Cieszyn
    Gram na orginałach, ale rozumiem każdego kto mówi, że gry są zbyt drogie i ma przeróbke. Co jednak nie rozumiem to dlaczego gry są tak drogie ?

15. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    ja tego nie popieram, bo najpierw niech zrobią coś z cenami gier a potem zabierają się za takie akcyje cena np. shitu = pożądanego hitu a nawet i ten hit jest jeszcze droższy ...co nie znaczy ze nie mam oryginałów ^_^

16. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    M$ by chciał żebyśmy oryginały kupowali, ale polskiego XBL po polskich cenach to juz nie łaska wprowadzić. Ne kreadnę, hm jeśli Anglik zarabia kilka k funa i u nich gra 40 funa kosztuje a my zarabiamy kilka (i to w najlepszym przypadku) k zeta i a gra kosztuje 200 zł no to ja przepraszam ale kradnie tu ktoś inny :D

17. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Jeżeli M$ będzie nas tak za przeproszeniem d....ł bez wazeliny to z pewnością poprę.
    Brak w ankiecie: "Brak XBL,brak poparcia."

18. kalamasz

kalamasz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    M$ próbuje wykonać niewykonalne.Popieram akcje,ale wątpię,że przyniesie jakikolwiek skutek.
    Co do tej śmiesznej kontrakcji to autorzy próbują chyba po prostu powalczyć o polski Xbox-live korzystając z akcji M$[ciemny lud oczywiście myśli,że znalazł sojusznika, teraz mówi "mają 100% racji,nich dadzą nam rodzime XBL to wszystko się zmieni"]

19. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Ja nie popieram, ponieważ gry są strasznie drogie. Owszem mam przerobioną konsole ale mam również kilka gier oryginalnych, ale przecież nie wyrobie na same oryginały ! Najbardziej mnie to zdenerwowało że nie ma filmów przerobionych na WMV HD, a konsola nie posiada Blu-Ray, a jak wiadomo filmy w HD, czy też Full HD wychodzą tylko na ten nośnik.

20. plucik_rop

plucik_rop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ropczyce
    Akcja w sumie nie głupia, bo to jest fakt, że grupa ludzi zapierd****a przy grze jak woły, a taki JA ściągnie i wypali. Ale tez przesadą jest 2OO PLN za grę. A do faktycznych twórców gry, z jednego egzemplarza nie dochodzi więcej jak 1O-15USD. Nie każdy urobi na dwie czy trzy gry w miesiącu po 15O - 2OOPLN. Jak bym tak policzył ile bym wydał na gry które ściągnąłem to mnie krew zalewa. Jakby gry były tańsze [może nie o połowę, ale ok 35%], i XBL w Polsce, to nie przerobiłbym konsoli i grałbym na oryginałach.
    Edit. A co do filmów, to nic nie odtworzy lepiej jak porządne DVD. Ewentualnie jak filmy też z neta to WD TV HD [sam używam i jestem zadowolony jakość jest ekstra]

21. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Myślenie niepoważne.

Policz jeszcze ile pieniędzy w życiu wydałeś na papierosy , na jedzenie , na ubrania. Zawału dostaniesz.

Nie kupuje się wszystkiego. Kupuje się tylko to , na czym nam zależy. Nawet gdybym miał kasy jak lodu , to nie kopił bym czegoś co mnie nie przekonuje.
    Nie ściągaj więc 999 gier , kup kilka naprawdę pożądnych produkcji. Wtedy gdybyś podliczył ile wydałeś kasy na gry , to suma nie była by wcale taka przerażająca... Hity nie pojawiają się co tydzień , za to gry na RS tak...

Co do akcji MS. Nie popieram , bo to odwracanie kota ogonem. Co innego walka z piractwem , ale ta akcja to tak naprawdę odwracanie uwagi od największego problemu - polityki MS i wydawców gier.

Wczytywanie...

Poleć forum