1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

poprawa chłodzenia na 12v, co zrobić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ptwqk, Czerwiec 17, 2010.

1. ptwqk

ptwqk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam.
    http://img13.imageshack.us/img13/1589/solderhs2.jpg
    chodzi mi o ten sposób.
    kable przylutowałem tak jak na zdjęciu.
    i co teraz? co z czym podłączyć?
    dodam że mam odcięte kable od wtyczki wiatraczków(ta 3pin'owa) ale mogę je z powrotem podłączyć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    ten wyzej to 12v, ten nizej to gnd. Jak juz mocno chesz 12v chociaz dla mnie to bezsens, to zrob tak:
    1 kabelek i masz 12v. A wentylatory wpiete tak jak zawsze.

4. Sniko

Sniko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Siedlce
    nie pamiętam jakie dokładnie kolory odpowiadają za co, ale jeśli Ci nikt nie pomoże możesz to sprawdzić chałupniczą metodą, mianowicie dolutuj 3 kabel który odpowiada za napięcie 5v (na południowy-wschód od czerwonej kropki na Twoim zdjęciu), jak podłączysz kabel do konsoli (bez jej włączania) wtedy sprawdzaj który kabel w wiatrakach to napięcie a który GND, nic się nie stanie jak źle podłączysz, ale myślę że ktoś Ci jednak pomoże ;]

5. ptwqk

ptwqk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wsztystko jest już ok zmontowałem na 12v 3wiatraki:)
    choc chwilowo miałem dyge bo mialem male spiecie i wyskoczyly 2czerwone diodki ale smiga narazie ..

Wczytywanie...

Poleć forum