1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poprawa chłodzenia

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez obcy33, Listopad 27, 2008.

1. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    Na necie trafiłem na coś takiego, a konkretnie w jakimś linku na jednej z aukcji allego: http://www.360test.pl/ . Co o tym myślicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Jaką masz wersje x360? Jak falcona, to to sensu nie ma...

4. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    Ja mam jednego z pierwszych w wersji Premium z hdd 20gb datowany na 2006. na takiego trafiłem w sklepie i zdecydowałem się na tego a nie na LiteOn. A ogólnie to jak wygląda z Waszej strony koncepcja takiego poprawienia chłodzenia?

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Weź kup sobie 4 coolery do PCta, adapter 12V (2X) I podłącz kabelki do coolerów. Masz juz gotowy cooling-kit :)

6. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zastanawia mnie czy ten Pan co robił test, przeprowadzał go z otwartą obudową czy zamkniętą..Wiadomo jak bardzo ważny jest tu prawidłowy przepływ powierza... potem wymusił przepływ powietrza na radiatorze tą kartką i przez to dużo dużo niższa temperatura

Pamiętajmy że nie tylko temperatura radiatorów się liczy bo inne elementy też są chłodzone przy przepływie powietrza przez konsolkę

Ja jak bym miał starą wersje konsoli bym się nie wahał czy modyfikować chłodzenie, oczywiście TAK
    Ale mam falcona V2 i narazie nic nie mam zamiaru ruszać, tym bardziej że pokochałem ciszę jaką przyniósł nowy dash :)

7. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    przepraszam za zdublowany post, nowy skrypt.. :) proszę usunąć

Wczytywanie...

Poleć forum