1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poprawne patchowanie z Wave 4 do Wave 3.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FifekPL, Październik 3, 2010.

1. FifekPL

FifekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć, mam do was pytanie, a za razem prośbę - czy jest jakiś poprawny, w stu procentach działający sposób na patchowanie gier z wave 4 do wave 3? Mam już dość wydawania pieniędzy, by płyta się skopała. Nie mam obecnie pieniędzy na przeróbkę, a chciałbym zagrać w kilka nowszych gier. Tak więc, poszukuję poradnika/porady na patchowanie, które nie skopie obrazu gry. Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. mulerek

mulerek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nysa
    360WavesPacher - na pewno dobrze spa****e i jest łatwy w obsłudze ;)

4. FifekPL

FifekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Okej, zaryzykuję - lecz czy mam sto procent pewności, że będzie to poprawny patch? Dodam, że mam ixtreme 1.5. Jeśli zrobię patcha, to nie muszę już przez jakieś abgxy przepuszczać? :)

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    ehh najpierw abgx potem 360WavesPacher i nagrywasz jest na forum dokładnie to opisane starczy trochę logiki .

6. PLAYSTATION3fan

PLAYSTATION3fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak ten sposob jest pewny, stary i sprawdzony.

Wczytywanie...

Poleć forum