1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poprawnie nagrana płyta? LH 20A1S, MAXBURNER PAYLOAD

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez fen1x, Styczeń 3, 2013.

1. fen1x

fen1x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łomża
    Witam,
    nie posiadam nagrywarki iHAS lecz Lite-Ona LH20A1S ATA do złudzenia przypominającego właśnie iHAS'a 124-19 rev. b. Użyłem MAXBURNER PAYLOAD, ale i tak wyrzuciło mi opcję truncate, płyta wygląda na nagraną po same brzegi i przeszła weryfikację w imgburnie ale czy to znaczy że można grać na niej na live?

I 18:04:53 ImgBurn Version 2.5.7.0 started! I 18:04:53 Microsoft Windows 7 Home - Pastebin.com

//edit//
    Chciałem dodać że w logach widać jakby .iso było większe od płyty, ale verification przeszło - czy to znaczy że Payload zadziałał?

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. garabasz

garabasz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Poprawnie nagrana płyta? LH 20A1S, MAXBURNER PAYLOAD

Wygląda na to że jest OK. Jakie ustawienia ImgBurn-a miałeś?

Wysłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk

4. garabasz

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Jeszcze sprawdź czy sie instaluje na dysku.

5. fen1x

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łomża
    Nie mam dysku a kumpel nie chce pożyczyć bo mu zepsuje. btw. nie mam jeszcze przeróbki lt 3.0 wiec będę mógł sprawdzić dopiero w sobotę po 11. foty z ustawieniami na iv.pl

http://www.iv.pl/images/97669287047370856698.png
    http://www.iv.pl/images/07476948258399495798.png
    http://www.iv.pl/images/57270003776836461056.png
    http://www.iv.pl/images/99277981326345688420.png

ale spójrzcie na img size a na disk size, czy maxburner na pewno zadziałał? jak juz pisalem w innym temacie w programie wyswietlalo sie maxburner not ready, YET! ale zmienialo wielkosc plyty ;o

1 osoba to lubi.
  6. garabasz

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Z tego co widzę standardowe ustawienia. Jak nie masz na czym zainstalować to spróbuj zrobić weryfikacje ABGX360 jak to Ci przyjdzie to będziesz miał potwierdzenie że powinno być OK

7. fen1x

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łomża
    Właśnie w tym problem, mam s********* komputer i wiem o tym od dawna. Nie wiem co mu teraz odpierd**iło za przeproszeniem, wkładam mu płytę którą sam nagrał, mieli, mieli - wydaje dziwne odgłosy, stuka - płyty nie ładuje, za to zwiesza wszystko na 2 minuty. Może restart pomoże, najwyżej przekonam się już na xboxie.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum