1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poprawność obrazu ISO !! JAK SPRAWDZIĆ przed nagraniem???

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Piciu29, Czerwiec 17, 2010.

1. Piciu29

Piciu29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam wszystkich forumowiczów

Otóż moje pytanie jest następujące, jak sprawdzić obraz ISO po ściągnięciu przed wypaleniem na płytę DL czy napewno będzie działał w konsoli. Dodam że korzystam z IX LT, po ściągnięciu nieraz jakiejś gry zdarza się że po wypakowaniu archwium są dwa pliki : jeden ISO np 7GB i drugi mniejszy taki pare kB. Dodam iż nagrywam programem IMGBURN. Gdy są te dwa pliki gra z reguły po nagraniu chodzi. Jednak zdarza się że ściągnie się jeden plik ISO i tak np miałem ostatnio sciągłem sobie GOW2 i był jeden plik i po nagraniu i włożeniu do konsoli płyta się obórci w napędzie i koniec. Czy jest jakas możliwość sprawdzenia takiego obrazu przed nagraniem - poprostu szkoda marnowania płyt. Z Góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam wszystkich

2. Lotnik421 Xbox One

3. soundbass

soundbass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. Piciu29

Piciu29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: