1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Popsuty napęd/laser

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Domen177, Grudzień 18, 2014.

1. Domen177

Domen177 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Jest to mój pierwszy post, więc prosze o troche wyrozumiałości...

Mój problem polega na tym, że gdy odpalam gry ( w tym przypadku NFS: MW i Carbon) normalnie odpala się. Gdy jednak zaczyna się ładowanie gry, konsola się zacina. Nie mogę też zainstalować jej na dysku, bo po paru procentach wyświetla mi błąd dysku( miejsce jest na dysku + płyta nagrana dobrze). Z innymi grami zdarza mi się podobnie.
    Jest to zepsuty napęd, czy laser? Ile mogła by kosztować naprawa ewentualna?
    Z góry dzięki za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Stawiam na laser :)

Wczytywanie...

Poleć forum