1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Popsuty napęd

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez michal1990, Styczeń 18, 2009.

1. michal1990

michal1990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z moja konsolka
    Od pewnego czasu przy odczytywaniu płyt zaczely mi wyskakiwac bledy o czyszczeniu sciereczka itp teraz moj xbox nie odczytuje juz zadnej plyty pokazuje ze brak plyty w napedzie i z tego co slychac chyba nawet tych plyt nie kreci.
    Z tego co sie orientuje jest to naped Samsunga przerobiony. Co mam teraz zrobic na jaki naped wymienic? z jakiej uslugi skorzystac. Slyszalem cos o jakims kluczu ze starego napedu ze trzeba go jakos wyciagnac itp o co chodzi? czy da rade to naprawic jezeli ten naped wogole juz nie dziala. Prosze o pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum