1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Popsuty pad, reklamacja w MS ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez aughj1, Sierpień 28, 2010.

1. aughj1

aughj1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z padem, mianowicie przyciski A i B przestały w nim łączyć. Rozkręcałem go ale nic takiego tam nie ma, widocznie na płytce czyli jakaś wada fabryczna. Poczytałem trochę że można bez problemu wymienić w Microsofcie ale mieszkam w Dublinie, konsole też tutaj kupowałem i nie jestem pewien jak to zrobić. Konsola ma prawie 11 miesięcy (koło Listopada kupowana) czyli z gwarancją nie powinno być problemu ?
    Konsoli nie rejestrowałem, przynajmniej nie przypominam sobie ale czytam teraz że można to zgłosić przez neta. https://myservice.xbox.com/en-ie/Pages/Welcome.aspx
    Jak myślicie, lepiej przez tą stronę czy zadzwonić ? Piszą niby ze najszybciej przez stronę.. Jakby co, nie zależy mi na darmowym padzie, mogę im odesłać ten bez problemu tylko żeby jak najszybciej dostać działającego pada. :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Z mojego doświadczenia wiem, że najlepiej załatwieć sprawy przez telefon. Sprawdz jeszcze datę produkcji, bo możliwe, że data produkcji jest 3 miechy przed twoją datą zakupu i będziesz musiał jak najszybciej dostarczyć skan, albo faks dowodu zakupu. Czytałem kiedyś, że Microsoft wymienia takie pady bez konieczności odsyłania tego uszkodzonego, ale nie wiem czy dalej tak robi. Mam nadzieję, że jakoś mój post pomoże. Powodzenia z rekalmacją.

4. aughj1

aughj1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakbyś zgadł. Data produkcji 14/07/09
    Ale konsolę mogę zarejestrować przez internet ?

5. divao

divao Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak ja zadzwonilem to mialem nowego pada za 2,5tyg i za nic nie placilcilem, telefonem najlepiej

6. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Raczej tak, aczkowliek ja rejestrowałem przez telefon i nie wiem jakie informacje należy podawać przy rejestracji przez internet. I tak będziesz musiał jakoś dostarczyć dowód zakupu, ponieważ data produkcji wskazuje na to, że na akcesoria gwarancja już ci się skończyła. Poza tym przy rejestracji telefonicznej od razu przyjmą od ciebie zgłoszenie reklamacyjne.

7. aughj1

aughj1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tym dowodem zakupu może być problem :/. Nie mogę znaleźć paragonu, mam tylko te gwarancje od Xboxa. A bez tego nie da rady ?

8. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Będą problemy bo gwarancja na akcesoria wynosi chyba tylko 1 rok.

9. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Jak to w Polsce - podstawą gwarancji jest paragon. Niestety jeżeli go nie znajdziesz to raczej już nie wymienisz tego pada.

10. Seawolf

Seawolf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja zadzwoniłem do M$ po 3 miesiącach od zakupu konsoli, wcisnąłem bajke ze kontroler sie zepsuł, a oni w 2 tygodnie bez gadania przysłali nowy. Nie musiałem miec paragonu ani nic. Pani przez telefon jedynie kazała sie zarejestrować na ich stronie, podac tam numer seryjny i cos jeszcze, a potem przyszła paczka z niemiec z nowiutkim padem.

11. Aviox

Aviox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Te czasy ju chyba minely :p
    Jak rozkrecales pada to moze byc problem z wymiana bo w miejscu śrubki jest chyba plomba/naklejka ? Moga powiedziec, ze otwierales i mamy Cie w d...

12. eSKaeN

eSKaeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    Zawsze możesz się udać do miejsca, gdzie kupiłeś konsolę i jeżeli mają jakiś program sprzedażowy typu Subiekt, to za prośbą mogą Ci wydrukować kopię paragonu/faktury. Ważne jest, aby był na nim podpis sprzedawcy i pieczątka firmowa.

13. djcsm

djcsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Czestochowa
    Jesli rozkrecal pada to raczej bedzie problem z wymiana.
    Bez dowodu zakupu tez licho. I najgorsze to ze gwarancja na akcesoria mija po roku. Ale powodzonka. Moze sie uda jakos ;)

14. Axee

Axee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Złóż reklamację przez telefon i będzie załatwione.

15. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Nie wymienią raczej bo grzebał w padzie... ludzie na co rozkręcać próbując naprawić jak można od razu na gwarancje oddać ?

Wczytywanie...

Poleć forum