1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Popsuty zasilacz?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Banas921, Wrzesień 15, 2013.

1. Banas921

Banas921 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam kolejny problem z moim xboxem, otóż wczoraj jeszcze się włączał ale był fatal, teraz się już w ogóle nie włącza. Dioda na zasilaczu się nie świeci. Jak mam odłączony kabel od konsoli i włożę kabel do gniazdka to dioda się zaświeci, podłączę do konsoli i gaśnie. Dodam że przez noc zasilacz i konsola były cały czas pod prądem. Czy przez to poszedł zasilacz?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Gaśnie totalnie czy zapala się na czerwono?

4. Banas921

Banas921 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gaśnie i zapomniałem napisać że to dioda na zasilaczu, na xboxie w ogóle się nie zapala.

5. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    raczej na 90% zasilacz.

Gdyby było zwarcie na konsoli lub inne problemy to z pomarańczowej diody zapalała by się chociaż Czerwona, lub sprawna konsola z Pomaranczu na Zieloną, jednak jeśli gaśnie jak an moje zasilacz. Masz możliwość podstawienia skądś lub u kogoś aby się upewnić jeszcze..?

6. Banas921

Banas921 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie nie bardzo ;/ Tylko zastanawia mnie dlaczego tak z dnia na dzień, bo był podłączony cały czas?

7. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ludzie często sie pytają dlaczego, przecież wczoraj było dobrze. Po 1-sze to elektronika, zawsze nawet gdy jest wpięte do prądu i mógłbyś sprzętu nie używać nawet przez 2 lata, totalnie ani razu włączając urządzenie ma prawo się uszkodzić. A po 2-gie ja sobie czasem tłumacze to jak z chorobą, wczoraj wieczorem dobrze się czułem, a rano mnie gardło boli no i pytanie od czego.... czasem już to tak zwyczajnie jest

8. Banas921

Banas921 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No w zasadzie masz rację

Podmieniłem zasilacz - działa. Z ciekawości podłączyłem swój zasilacz niby zepsuty - działa. Nie mam pytań...

Wczytywanie...

Poleć forum