1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porada odnośnie konsolki, lt 3.0(a może RGH? DB 14719!) (cyckowaty)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pawelx232, Listopad 7, 2012.

1. pawelx232

pawelx232 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,
    mam ofertę kupna od kolegi - Xbox 360 Premium, konsolka przerobiona na niby najnowszym flash L.t 3.0, posiada dasboard 14719 Microsoft PL kompatybilny z KINECT - przynajmniej tak mnie doinformował. Wspomniał również, że konsolka ma poprawiony układ chłodzenia, a gry mniej grzeją. Dysk posiada 20 GB, dołącza kabel TV 6-wejściowy oraz zasilacz 203 W.
    Chciałem się poradzić na ile wycenialibyście powyższy sprzęt i na co zwracać szczególną uwagę? Dodam, że zainteresowałem się tym całym RGH. Nie ukrywam - pewnie będę miał w planach ją zmodyfikować.

Za wszelkie odpowiedzi dziękuję, uznam takowe za przydatne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawelx232

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    nie bierz jej zrobienie rgh przewyzsza wartosc tej konsoli bo to zapewne xenon:nevreness:

1 osoba to lubi.
  5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1060
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Porada odnośnie konsolki, lt 3.0(a może RGH? DB 14719!) (cyckowaty)

Poprawione chlodzenie, czyli tlumaczac wrak po grzaniu oraz wentylatory 12v czytaj odkurzacz. Rgh na grubej 14719 to rgh2.0 nie warto na siłę....

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Porada odnośnie konsolki, lt 3.0(a może RGH? DB 14719!) (cyckowaty)

Jeśli ma to zasilacz 203W to sprawdź plyte glowna jak xenon, falcon to sie nie opłaca

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  7. TakenAway

TakenAway Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Na allegro możesz trafić jaspera (najmniej awaryjna konsola) już od 400zł i taki zakup bym polecał ;p Uważaj też na to jaki dashboard ma konsola, bo jeśli ma najnowszy tj 15574 lub 16197 to nie da się zamontować rgh póki co.

Jak poznać czy konsola to jasper? Data produkcji po 6.08.2008 + screen niżej

Tak jak użytkownicy wyżej pisali, raczej podziękuj koledze ^^ Miałem wszystkie konsole zaczynając od xenona kończąc na jasperze v2 i zdechły wszystkie oprócz falcona rev3 (niby też bezawaryjna wersja) i jasperka, także wnioski wyciągnij sam ;d

1 osoba to lubi.
  8. pawelx232

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

X360 ELITE 120GB LT+ 3.0 JASPER PAD (2755252434) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    ! NIEZAWODNY JASPER ! LT+ 3.0 ! GWARANCJA ! RGH OK (2770802994) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Xbox 360 60GB, HDMI pad,+ Gry, DJ HERO (2763011421) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    XBOX360 FAT LT3.0 IDEALNY STAN+PUDEŁKO I AKCESORIA (2768654447) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    XBOX 360, LT 3.0, 20GB, 2 PADY + kabel VGA + gra (2772062853) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

W takim razie jeżeli chodzi o Jasper, pytanie z innej beczki. Jaka z powyższych ofert jest najokazalsza?

Wczytywanie...

Poleć forum