1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porada przy kupnie konsoli [WYCENA]

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamij, Listopad 15, 2014.

1. kamij

kamij Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam serdecznie, proszę o radę czy zakup tej konsoli jest opłacalny: http://olx.pl/oferta/xbox-360-slim-...-gta-v-CID99-ID7HFuj.html#d28387567d;promoted ?
    Chcę kupić razem z kinectem czy to dobra cena za taki zestaw? Domyślam się że konsola jest zbanowana, ale raczej mi to nie przeszkadza.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Dlaczego ma być zbanowana ? Na forum lepsze okazje są jakiś koleś chce sprzedać konsolke z dual nand zainwestuj w to lepiej a kinecta to za 150 idzie na olx kupić jak trafisz na dobrego sprzedawcę

4. kamij

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    I'm green, ale doczytałem na necie że dual nand to jakby dwa tryby konsoli, jeden oficjalny z możliwością gry na Xbox Live a drugi przerobiony, nie mylę się? To w sumie było by niezłe. A czy te 30 zainstalowanych gier mają jakąś wartość? czy na tego typu konsolach nie jest to wielki problem/koszt?

PS nie mogę znaleźć ogłoszenia o którym piszesz

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    kopie nie mają żadnej wartości i nie mogą być wyceniane.

6. kamij

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czyli to po prostu pirackie kopie, rozumiem. Mam jeszcze jedno pytanie, ponieważ nie ogarniam tych możliwości przerabiania konsol, strasznie dużo kombinacji nic mi nie mówiących skrótów, więc prosiłbym o opisanie jaka konfiguracja obecnie jest najlepsza jaki JTAG, dash, RGH, LT itp. itd. Pewnie napisałem jakieś herezje, nie oczkuję, że ktoś mi to będzie tłumaczył, tylko napisze: Szukaj takiej i takiej konsoli wyprodukowanej po roku takim i takim mającej to to i to.

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    JTAG/RGH - to dla zwykłego użytkownika to samo. Chipowa przeróbka konsoli która pozwala m.in. grać w gry z dysku (bez płyt)

Dash - system konsoli

LT - przeróbka napędu, która pozwala odpalać wypalone kopie gier.

Poczytaj forum, wszystko tutaj jest. Wystarczy poszukać :)

8. kamij

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wiem, że wszystko jest, ogólnie w internecie też wszystko pewnie jest, jednak ja już czytam wszystko od 3h i dalej nic nie wiem a chyba nie o to chodzi hehe.
    Mniej więcej już chyba wiem czego potrzebuję, jednak odnośnie tego dual nand czy można to zamontować na każdej wersji konsoli? a w szczególności na wersjach płyt jasper, trinity, corona, konsolach slim i stingray?

PS. doczytałem też, że złamałem regulamin zamieszczając ten temat w tym dziale ;/
    sorrry

9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Najpierw przeczytaj to:
    http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/rgh-vs-jtag-vs-ixtreme-lite-touch-jakie-roznice-161736/#post1184217
    Potem To:
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/

w tych dwóch postach jest dostatecznie dużo informacji na które zadałeś wcześniej pytania

Wczytywanie...