1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porada przy zakupie konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Toldo, Listopad 4, 2009.

1. Toldo

Toldo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Witam, jestem tu nowy i planuję kupić konsole lecz nie wiem którą. Jestem bardziej przekonany do Xbox-a 360 ale PS3 ma np. Blue-ray który jest pojemniejszy i czy nie będzie problemu z grami na Xbox-a? Trochę czytałem na innych forach na temat awaryjnością Xbox-a czy ta sytuacja się polepsza? Czy opłaca się kupować teraz konsole czy czekać na nową generacje? Proszę odpowiedzi z sensem a nie typu "ta konsola jest lepsza bo ja ją mam" Z góry dziękuję za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sobel

sobel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z nikąd
    Kup jaspera jest najlepszy jeśli chodzi o awaryjność a nie wiadomo kiedy będzie nowa generacja

4. Toldo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    A jak rozpoznać jaspera przy zakupie bez otwierania pudełka, bo czytałem że można rozpoznać po poborze mocy, która jest napisana z tyłu konsoli.

5. >PaweŁ

>PaweŁ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
  6. Zernat

Zernat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Kupuj Xboxa 360

Co do awaryjnościu to już przeszłość

Co do Blu Ray to ...

Płyta Blu Ray:
    - Droga
    - max chyba 200 GB pojemności
    - potrzeba specjalnej nagrywarki
    Płyty DVD:
    - Tanie
    - Proste
    - są też HD DvD - 60 GB
    - na nie też są filmy HD ale nie wie mczy full hd

Co do gier to podobno mają się niedługo nie mieścić na DVD ale ja w to niewierzę ... Zacznąprodukować na przykłąd na HD DVD lub będzie jakaś nowa metoda kompresji itp.

Pozatym Xbox jest:
    -ładniejszy
    -i ma fajniejszy Xbox live ;p

To tyle .

7. >PaweŁ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Ale ps3 ma darmowy ; )

8. Toldo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    I jeszcze, czy opłaca się kupować drugiego pada? Podobno mało jest gier z możliwością grani na jednej konsoli z inną osobą

9. Galan

Galan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Opłaca się, np meczyk w PESA albo FIFĘ z kumplem siedzącym obok, albo Gears of War albo HALO. Opłaca się kolego kupić drugiego pada i to bardzo.

ps. wcześniej koledzy pomogli Ci w Twoim problemie... naciśnięcie DZIĘKUJE jest za darmo

10. Speedfight

Speedfight Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    jestes ?? :)
    wsyzstkie call of duty sa na 2 osoby. po za tym ja kupuje 2 pada bo sie przydaje np na fifke lub pes. Fnr 4 tez jest na 2 padziki mało ich tak nie jest ale dużo też nie. co z tego że na ps 3 jest darmowy live jak jest do dupfy i mało na nim osób gra. Zreszta ps 3 nie przerobisz a xbox 360 tak. Po 3 pad do xbox 360 to poprostu jest genialna konstrukcja. Zreszta gry jak nie beda sie mieścic na dvd to bedzie inna wersja kompresji lub inne płytki. W ostatecznosci nowy naped. Po któryśtam xbox 360 moze odtwarzac filmy hd w wersji full hd. Gry maja lepsza grafe na xbox 360 przykłąd gta 4 grałem na ps 3 i xbox 360 i jednak xbox 360 pobija ps 3. NIe wszystkei gry sa lepsze ale większośc ładniej wyglada. No i na xbox 360 jest więcej gier na rynku dostępnych :)

11. >PaweŁ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    http://xboxforum.pl/gry-f12/gry-na-2-pady-[lista]-1216.html

Temat do zamknięcia mi się wydaję . Zrobią się tylko dyskusję ; PS3 vs X360 .

Wczytywanie...

Poleć forum