1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porada w wyborze

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez przemo312132, Sierpień 23, 2013.

1. przemo312132

przemo312132 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pomorskie
    Cześć , Jako nowy użytkownik chciałbym wszystkich Powitać ! ;)

Właśnie jutro chciałbym się stać posiadaczem Xbox'a 360 Slim : link niżej ( zakup na raty )

MICROSOFT Xbox 360 250 GB + Kinect + Kinect Adventures + Kinect Your Shape: Fitness Evolved 2012 - Mediaexpert.pl

Wybrałem tę wersją ponieważ zależy mi na kinekcie oraz tych dwóch gier w zestawie , Czy dobrze zrobie to kupując ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1349 ?? - Chora cena, moim zdaniem nie robisz dobrze ...
    Tzn dobrze ,że chcesz nabyć taki zestaw, ale nie za taką kasę ...

1 osoba to lubi.
  4. dadas1122

dadas1122 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    popatrz na allegro tam znajdziesz duzo taniej , a tez chyba jest jakas opcja rat
    Ewentualnie kup zestaw bez kinecta bo można wychaczyć uzywany za 200 już

5. przemo312132

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pomorskie
    Thx , ale już samego kinecta nie kupie na raty , ew w przyszłym roku za gotówke swoją , bo xboxa mają mi rodzice zafundować jeszcze przed 18-rokiem życia
    Sam nie chcę ich naciągać bo żal , ale tak mi się marzy i marzy ten X z kinectem , moze byście dla mnie znaleźli coś opdobnego w sklepach typu media expert, markt , neonet , avans

Moze coś z tąd z gierkami i Kinectem

http://www.avans.pl/konsola-xbox-360

Bo jutro miałem z nimi jechać koło południa

6. seyu

seyu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Takie supermarkety zawyżają ceny i to drastycznie. Polecam Ci poczekać chwileczke jeszcze i poszukać na allegro. Już za 1000zł kupisz taki sam komplet z możliwością rat poprzez allegro.

7. przemo312132

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pomorskie
    Przepraszam że nie napisałem , wiem że na allegro jest taniej te kilka stów , ale moi rodzice są tacy no że po prostu nie ufają ratom online itp , wiec w gre wchodzą tylko markety

8. dadas1122

dadas1122 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    poszukaj na media markt , ewentualnie czasami można coś złapać w biedrocne lub tesco, tylko nie wiem jak tam z ratami. Kiedyś mój znajomy kupił za 350 zł Premium na płycie głównej Jasper więc można znaleść okazje ^^

9. przemo312132

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pomorskie
    Poszukam'y , jak znajdziemy to kupimy okazje jak nie to , właśnie coś z tych droższych

10. ja2210

ja2210 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  11. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Inni dobrze ci radza wstrzymaj sie z zakupem konsoli, rozumiem ze chec grania i tym podobne sprawy ale jesli sie wstrzymasz moze wypatrzysz fajniejszy zestaw na przyklad na Allegro lub w sklepie internetowym. A wlasnie jesli chcesz zamowic xboxa koniecznie z jakiegos Media Expert, Saturna czy tez innego sklepu proponuje przejrzec ich sklepy internetowe gdyz tam mozesz natchnac sie na wiele rabatow dlatego ze zamawiasz przez internet. Jesli dobrze pamietam to w Saturnie byla chyba oferta X360 250gb + Kinect + 4gry (te kinectowe) za 1099.
    Pozdrawiam Kryniuk :)

Wyslano z mojej Toshiby AC100. :)

12. adamrz2

adamrz2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Elbląg
  13. przemo312132

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pomorskie
    Thx ale spóźniliście się dzisiaj o godz 10:30 wszedłem do sklepu Avans , od razu ujrzałęm tą konsole i wziąłem poniżej link , Pirewsza gra zaliczona , wrażenia świetnie tylko brak TV HD ;/

Konsola MICROSOFT Xbox 360 250 GB + Kinect + Kinect Adventures + Fable: The Journey + voucher Wreckateers + gra Dance Central 2 - avans.pl

Wczytywanie...

Poleć forum