1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poradnik porada

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez barkaz, Marzec 5, 2016.

1. barkaz

barkaz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy są joystiki pod xbox 360 model z 2009r

2. Lotnik421 Xbox One

3. DarthOne

DarthOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Sprecyzuj dokładniej bo nie do końca rozumiem. Do wszystkich Xboxów 360 (nieważne z którego roku, core, Premium, Elite, slim itd.) są jedne i te same pady - oryginalne, zamienniki, przewodowe, bezprzewodowe. Rok produkcji X360 nie ma znaczenia - idziesz do sklepu i wybierasz pad dla Xbox 360.
    Poza tym zła nazwa tematu.

4. barkaz

barkaz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pewnie ok
    osoba która chce zagrać nie ma lewej dłoni pozostaje prawa dłoń obecnie gra na PC używając myszki i klawiatury

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak gra na klawiaturze i myszce nie mając lewej łapy?

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Pewnie ma protezę albo gra nogą

7. DarthOne

DarthOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Nigdy nie spotkałem się z joystickiem w Polsce (mój błąd w #2 poście, nie doczytałem), ale po wpisaniu na amazon.com "Xbox 360 Flight stick" trochę się ich pojawiło, jednakże nie wiem czy mogą działać z niektórymi grami.

8. barkaz

barkaz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za zainteresowanie osoba straciła dłoń od niewypału oraz trzy palce z prawej dłoni a gra w starego komandosa i col of duty na stacjionarnym pc i nie powiem przechodzi misje tylko to juz gra z 7 czy rok poziomy zna na pamięć .
    Zaznaczam ze przez 60 lat nie miał i nie ma żadnej protezy może do gierek by się przekonał i potestował protezy

9. Mat3j86

Mat3j86 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Chciałbym zobaczyć jak namawiasz osobę po 60 tce do grania na konsoli bo to pomoże w adaptacji protezy. Taka osoba raczej szuka kawałka miejsca w ziemi a nie nowości ze świata konsol.
    Granie dwoma palcami na klawiaturze? Chyba w sapera i stąd te niewybuchy a nie w tytuły które podałeś.
    Nie ubliżam nikomu oraz sznuję osoby niepełnosprawne no ale chyba trochę cię fantazja poniosła

Lambo69 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum