1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porada

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Grisia, Październik 28, 2010.

1. Grisia

Grisia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Miesiąc temu dostałem "w prezencie" konsolę Xbox 360.
    Zestaw wygląda tak:
    -Xbox 360 - MFR Date: 2007-09-02
    -Bezprzewodowy pad
    -Zasilacz 203W: Model: DPSN-186EB A
    Input AC
    100-127V~5A, 47-63Hz
    Output DC
    12V 16,5A
    Do zasilacza posiadam kabel z polskim wyjściem i tym z USA. Niestety zasilacz i tak trzeba wymienić ponieważ polskie gniazdka mają inne napięcia.
    -Kabel do internetu
    -Kabel COMPOSITE AV
    -Konsola nie jest zbanowana, nie była przerabiana

Xbox posiada ROD'a :). I tutaj moje pytanie do was. Co mam zrobić z tą konsolą? Opłaca się naprawiać i kupować nowy zasilacz? Ewentualnie mogę ją sprzedać, tylko za ile :D ?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Raczej nie, wcześniejsze X'y potaniały jak barszcz po wejściu Slima i za naprawę RROD'a i zasilacz zapłacisz połowę a może i więcej ceny kupna nowego zestawu(z allegro przerabiany). Moim zdaniem lepiej ci kupić za te 500zł nowego przerobionego Xboxa a ze starego będziesz miał w zapasie części.

Wczytywanie...

Poleć forum