1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porada

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dominikzzz13, Październik 9, 2011.

1. dominikzzz13

dominikzzz13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Od dawna marzyłem o zakupie xboxa, ale jakoś nigdy nie miałem, aż tyle wolnych pieniędzy, zeby sobie na to pozwolić. Na moje nieszczęście taka okazja nadażyła sie podczas mojego pobytu w USA. Mało myśląc poszedłem do najbliższego sklepu i kupiłem konsolę, wszystko było świetnie cudownie dopóki nie wróciłem do Polski. Nie dość, że zasilacz jest nieprzystosowany do napięcia 110V (a taki głupie rzeczy jak suszarka do włosów czy ładowarka do telefonu są...) to jeszcze z czego co słyszałem oryginalne gry nie będą mi działać. Bardzo mi zależało, zeby nie przerabiać konsoli i cieszyc się oryginalnymi grami i zabawą w sieci.
    Pytanie moje brzmi- co mam robic? Czy dokupić autotransformator za 100zł i przeróbke do konsoli i grać na piratach, czy próbować sprzedać. Proszę o pomoc w podjęciu decyzji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Sprzedać,ale z tym może być ciężko :(

4. FoX94

FoX94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie tyle,że nie będziesz grał na oryginałach tylko tyle,że niektóre gry PAL nie będą chodzić...Będzie wyskakiwać tzw. Błąd Kodu regionalnego płyty i konsoli.Ale bez obaw,są oryginalne płyty NTSC/U ;) czyli specjalnie na konsolę Amerykańską.Pozatym wszystkie gry z marketplace będą działać na 100 % tylko tyle że ten zasilacz ;)
    Podsyłam ci spis gier.(Wersja Pal np. Tekkena 6 działa na PAL/ NTSC/J/ NTSC/U
    Region Free Xbox 360 Games - Wikia Gaming - Walkthroughs, games, guides, and more
    Mam nadzieje,że pomogłem!Liczę na przydatne!

PS.Wiem to z własnego doświadczenia posiadam Slimkę NTSC/U ;)

5. dominikzzz13

dominikzzz13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A właśnie z zasilaczem jak zrobiłes? Kupiłes autotransformator czy nowy zasilacz, bo ja chciałem zasilacz kupić ale nie znalazłem takiego do slima na allegro. To z tego co tu widzę na tej stronce tylko nieliczne gry w systemie PAL nie dzialaja na konsoli NSTC-U? to by mnie troche uspokoiło:)

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Sprzedaj ją na ebay albo podobnych ktoś kupi i kup europejską konsolę mogą z tą być problemy np wyjdzie jakaś gra którą chcesz zagrać i będziesz musiał kupować gry w USA i je sprowadzać, język za pewne dla ciebie problemem nie jest ale cóż koszta przesyłki z USA pewnie już tak.

7. FoX94

FoX94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    TaQ dobrze,tylko że ja kupiłem tą konsolkę z europejkim i amerykańskim zasilaczem (za 580zł) z przesyłką :)

Wczytywanie...

Poleć forum