1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poradnik aktualizacji przerobionej konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Waldip, Luty 26, 2012.

1. Waldip

Waldip Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam konsolę przerobioną na Jtag z zainstalowanym dashem 13599.
    Chciałbym zaktualizować freestyle dasha do najnowszej wersji (metro?) i wgrać emulator PSX-a (na tej wersji mam problem z jego odpaleniem).
    Czy gdzieś mogę znaleźć w miarę przejrzysty i jasny tutorial, w którym są opisane podstawowe pojęcia dotyczące Xboxa 360 i jego oprogramowania po przeróbce, sposób aktualizacji dashbordu (jego przygotowanie i sama instalacja), sposób na wgranie emulatorów?
    Niestety, nawet jeżeli wszystkie odpowiedzi na moje pytania są zawarte na tym forum, nie sposób przekopać się przez tyle wątków i coś z tego zrozumieć...
    W szczególności jeżeli nie zna się fachowych terminów, które ciągle się przewijają.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    słyszałem ,że podobno przez pena oczywiście nie dashem od ms

4. Waldip

Waldip Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też tak słyszałem, ale to trochę za mało jak na tutorial...:)
    Trzeba chyba zrzucić nand, cpukey, przygotować obraz dasha...I.t.d....

EDIT 03.08.2012
    Szanowni forumowicze, ale nie tak tłumnie... Nie mogę nadążyć za Waszymi odpowiedziami. :)
    CIekawe - Wy też nie macie o tym bladego pojęcia czy jesteście tacy pomocni?

Wczytywanie...

Poleć forum