[Poradnik] DLC do gier nawet na zbanowanej konsoli

nichrom00

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie chciałbym dodac piosenki do Guitar Hero Warrior of rock albo RockBand 3.Nie mam Jtag ani dostepu do XBL konsole mam oflagowaną i teraz mam pytanie do was czy moge wgrac te piosenki za pomocą pendirve?? jezeli tak to jak :) prosze o odp
 

Ganath

Banned
Użytkownik
Mam pytanie, czy dodatki do just cause 2 będą działać? i skąd mógłbym je pobrać? Nie mogę już skorzystać z live.
 

gruchus

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam taki problem: Mam dragon age origins, sciagnalem DLC i aktualizacje. Aktualizacje wrzucam na pendrive do folderu Cache. Odlaczam dysk z konsoli, podpinam pendrive, odpalam gre, ale nic sie nie dzieje. Nie wiem czy mam juz zaktualizowana gre ale mimo to robie dalej. DLC wrzucam na pendrive do folderu Data\Content\00000000000\plikDLC jednak i wtedy nic sie nie dzieje. W menu gry nic sie nie zmienia. Uzywam tego programu USBXTAFGUI. A i nawet zmiana regionu na UK nie pomaga. Ktos wie jak temu zaradzic?
 

matiagresor

Świeżak
Świeżak
dragon age 2

czy mogę prosić o linki do dlc Dragon Age 2 ? szukałem w googlach ale znalazłem tylko dlc na pc.
proszę o szybką pomoc i dziękuję :)
 

gorn20000

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie, a mianowicie czy zadziała mi tym sposobem DLC do Fallout'a 3 w wersji PL ?
 

Do góry Bottom