1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poradnik do Guitar Hero

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Wolus, Sierpień 10, 2010.

1. Wolus

Wolus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pleszew
    Czy ktoś z was może mi udzielić paru wskazówek jak ułatwić i usprawnić sobie grę na gitarze w Guitar hero. Jak np. grać na stojąco czy siedząco , czy używać hyperspeed-a czy nie?

Każda porada jest ważna :) A może macie link do jakiegoś dobrego poradnika ?
    Dodam ,że dopiero zaczynam swoją przygodę z tą grą.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kitajec

kitajec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Z czasem jak będziesz dużo grał to obczaisz co i jak i będziesz smigać :). Raczej nie ma poradników do tej gry. Ja gram na stojąco.

4. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tipy dla hard i wyżej :
    Puste nutki są po to, żeby z nich korzystać , więc staraj się wtedy tylko jeździć po gryfie używając sztuczki z hammer on i pull off'ami.
    Graj na siedzącą.
    Wiele osób poleca hyperspeed (pozwala lepiej zobaczyć to cy tam masz zrobić w szybszych partiach), ale ja jakoś tego nie czuje .
    Staraj się machać "przysiekiem uderzania nut" góra / dól , a nie tylko w dół.

5. Wolus

Wolus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pleszew
    Dzięki wielkie :) Poszukam jeszcze troszkę w necie. Widziałem na YT poradniki tylko ,że po angielsku

Wczytywanie...

Poleć forum