1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poradnik do Viking Battle for Asgard.POMOCY

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kuszy, Maj 7, 2008.

1. kuszy

kuszy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szukam poradnika do Viking Battle for Asgard.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Odp: Poradnik do Viking Battle for Asgard.POMOCY

wystarczy czytac co masz w czerownych kuleczkach na mapie - nikt chyba nie pisal poradnika do tego. :p

4. roora1

roora1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Poradnik do Viking Battle for Asgard.POMOCY

Faktycznie nie jest potrzebny ale nie daje rady na 2 planszy a dokladnie potrzebuje klucz do krypty (gadalem z kazdym na mapie) i nie wiem co zrobic w Holdenfort a dokladnie o co chodzi z tymi barakami.
    Zabilem wszystkich w forcie ale jest tam miejsce gdzie te ch..e sie pojawiaja i nie wiem co z nimi zrobic :-[
    Z gory dzieki za pomoc

5. Usul

Usul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam także mam problem z tymi barakami, czy trzeba bić się z nimi wszystkimi, czy da się jakoś tam zakraść.Raz rozwaliłem tych wszystkich przed mostem co, ale ze względu na brak jakichkolwiek mikstur padłem na tych schodach.Jest jakieś szybsze wejście do tamtego miejsca??Aha jakby ktoś nie umiał ich zabić to najlepiej jest ustawić się przy tej drabinie na prawo od bosa przy moście i tam je z bara spychać, zostanie tylko boss.Jeszcze jedno pytanko,w jaką runę najlepiej inwestować,czy opłaca się mieć więcej niż jedną??

6. ildzia

ildzia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wałbrzych
  7. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    a przeciez do tej gry nie potzreba poradnika..gra jest tak latwa jak fable 2..wszystko pokazywane i opisywane dokladnie

8. Jacob Burns

Jacob Burns Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kraina dopingu
    1. naladowalem amulet
    2. co mam zrobic w ptk 2 (w obozie jest jesdnak sporotych czarnych panów, przechadzam sie bokiem jak moge..podchodze do miejsca zaznaczonego na mapie...goni mnie stado...i nic sie nie dzieje)
    3.....jak wezwac smoka....? :unsure:

mocno odświeżony temat.

9. eSKaIPE

eSKaIPE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
  10. dydek61

dydek61 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Mam problem na pierwszej wyspie. Nie mam pojęcia jak opuścić ten most, w punkcie "drawbridge laystone" Wydaje mi sie że opuszcza sie go na jednej z tych wierz ale nie wiem jak sie na nie dostać:/ Może mi ktoś pomóć??

11. gwynbleidd84

gwynbleidd84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Jeżeli dobrze pamiętam to musisz się wspiąć po "bluszczu" z prawej strony prawej wieży. Wcześniej musisz przejść przez ogrodzenie na taki mały "placyk". Ale mogę się mylić, bo grałem w to rok temu.

12. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin

poszukaj tu-http://www.onlinecenter.pl/Poradniki-Xbox-360/Viking-Battle-for-Asgard.html

13. Artur2210

Artur2210 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie !! musisz sie dostc do obozu wroga rozwalic go a most sie opusi wpuszczjac twoje wojska wikingow
    :D;D

14. Wilk07

Wilk07 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pomoże ktoś ja też tam nie wiem co mam zrobić, niech ktoś dokładnie opisze co dalej bo te poradniki nic nie pomagają.

15. zige22

zige22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam taki strasznie wielki problem.Ponieważ mam konsole od tygodnia i jestem troszkę zielony w pewnych tematach mam taki mały problem podczas nauki ciosów. Za cholere nie moge znaleźć prztcisku "move combat"? wiem że to pewnie śmieszne więc jak ktoś może to niech napisze to i ja sie pośmieje:)

16. muszka1920

muszka1920 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Viking: Battle for Asgard

Witam mam pytanie co do gry dokładnie o co tu chodzi muśże dostać się na czerwone punkty i zrobić tam masakrę ale jest kłopot sam nie daje rady zabijają mnie nie mam armi jestem sam bo gra jest po francusku a jeśli tam na niektórych ludziach pokazuje B rozmawiam z nimi i nic może jakiś guzik cze ba nacisnąć żeby zawołać armię pomoście mi bardzo proszę pozdrawiam.:cool: proszę o pomoc pis cię na e-mela muszka.dom@neostrada.pl

Wczytywanie...

Poleć forum