Poradnik: Jak pomalować Pada

norbertino

Użytkownik
Użytkownik
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=ZAtKyeF3zkQ[/YOUTUBE]

Moj własny filmik, który chce dać dla jeszcze nie poinformowanych i zastanawiających sie nad pomalowaniem swojego pada od X-pudła :D
Nie chce bana za poradnik nie w tym dziale ale nie mogę pisać w dziale Poradniki Proszę o nie pisanie :ban albo czegoś podobnego :D


//Czasami piszemy "nie" osobno... filmiki można dodawać w załącznikach [YOUTUBE.]adres[/YOUTUBE.] (bez .) /Erno
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Cos ci link nie wyszedł:D
 

norbertino

Użytkownik
Użytkownik
bez kitu . a w podglądzie działało ...

Naprawiłem :D
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Czemu nie pokazales efektu koncowego? Cos poszlo nie tak ^^?
 

norbertino

Użytkownik
Użytkownik
Czemu nie pokazales efektu koncowego? Cos poszlo nie tak ^^?
Jeszcze schnie za 10-20 min dam :D poczekajcie :wub: wyszło sexi :wub:
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Na tym filmiku prawie nic nie widać.
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Jeszcze schnie za 10-20 min dam :D poczekajcie :wub: wyszło sexi :wub:
Pospieszyles sie z tym filmikiem. Mogles dac jak juz miales wersje finalna :wub:
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
yy po co malować pada? potem ręce będą ci tak dawać że szok...może ci sie zrobić pomarańczka... może sie wykruszyć <- ale to trzeba być pr0 żeby to zrobić
 

norbertino

Użytkownik
Użytkownik
Na tym filmiku prawie nic nie widać.
Będzie jeszcze jedna część ale juz bede malowac xboxa :D tylko niewiem czym go wygładzic...
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Będzie jeszcze jedna część ale juz bede malowac xboxa tylko niewiem czym go wygładzic...
Może lakierem.. do paznokci :DD
 

norbertino

Użytkownik
Użytkownik
Może lakierem.. do paznokci :DD
ale chodzi o to ze dopiero bedzie malowany ale jest nierówna powierzchnia i brzydko wygląda :D jak to zrobić za darmo :D??
 

Patrix

Banned
Użytkownik
Darmowego sposobu nie znam. Ale spróbuj może leciutko papierkiem ściernym go przetrzeć...
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
A mi się filmik Daczka podoba :D ładne wykonanie dobry montaż :) tyle że jak się pomaluje konsole to się traci gwarancje :)
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
co do wygładzenia powierzchni polecam papier wodny 1000/1200 a potem wiadomo podkład "farba" lakier .
 

norbertino

Użytkownik
Użytkownik
Prosz :) oto foty :D efekt końcowy moze nie powalający ale wygląda lepiej niz na początku.
A niedługoo :) następna część "Znisz swojego X-Blaszaka" w którym bedzie malowanie i cięcie obudowy i tuningowanie :D ale musze kupic przedni panel bo zaginoł w akcji :(

Ps. Malowałem na padzie który był juz malowany(Oprócz tyłu) I to były moje początki malowania wiec widac slady po tamtej farbie więc prosze sie nie bac ale jak bedziecie malować takiego efektu niebedzie :)
 

skatedo

Użytkownik
Użytkownik
Ouuu dżizas :D
Malowanie typowo na partyzanta.

Tak powinno się pomalować pada:

1) Na początek trzeba od tłuścić pada, tj. przetrzeć beznyną, denaturatem lub poprostu umyć płynem do naczyń w gorącej wodzie.
2)(Nie obowiązkowe) można przetrzeć lekko obudowe papierem ściernym i to jak najdrobniejszym.
3)TO JEST BARDZO WAŻNE. Należy najpierw położyć podkład wiążący farbę z plastikiem. 1 warstwa. Odczekać 15-20 minut.
4)Można nałożyć 1 warstwę koloru (może to być spray, taki do malowania zderzaków w autach, lub farby modelarskie, lub w najgorszym przypadku farbami akrylowymi. Nie należy przejmować się, iż kolor nie jest dość intensywny. Odczekać 30min - 1h.
5)Nakładamy 2 warstwę - Najlepiej robić to ruchami poziomymi, powolutku nie spieszyć się.
6) Na koniec kładziemy lakier bezbarwny 1 warstwę, max 2.

Jeśli checie się dowiedzieć jak np robić wzory pazurów, to napiszcie, wytłumaczę i powiem co potrzebne. :)
 

norbertino

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli checie się dowiedzieć jak np robić wzory pazurów, to napiszcie, wytłumaczę i powiem co potrzebne. :)
To ja chce te wzorki zrobic ale mam zawsze problemy i koncy sie tak ze maluje dokońca... jak to zrobic :D?
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Skatedo napisz tutaj większość pewnie chce wiedzieć:D
 

wojtekizi

Banned
Użytkownik
hehe, ale się temat utworzył :D może teraz każdy z nas będzie próbował ozdobić swoją konsolę, a później zrobimy konkurs ;D?

norbertino - ładny kolor ;)
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
The battle of tuning ;D czemu nie .
 

Do góry Bottom