1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Poradnik]Jak znaleźć Infernusa!!!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Oplaner, Kwiecień 17, 2009.

1. Oplaner

Oplaner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, pokażę wam jak znaleźć Infernusa w GTA IV.
    1.Jedziemy do jakiegokolwiek miejsca w Broker & Dukes, ale takiego, żeby był dość daleko od miejsca zaznaczonego na mapce.
    2.Dzwonimy do Brucie'go i wybieramy Race. Jeśli wyścig będzie w tym miejscu, co na mapie to pojedź tam.
    3.Gdy już dojedziesz, jeden z samochodów może okazać się Infernusem, wtedy weź broń i zabij od zewnątrz kierowcę z Infernusem i zabierz mu samochód!!!

UWAGA!!!
    Samochodów niestety nie da się przemalować!!!
    Korzystając z tego sposobu tracisz procenty u Brucie'ego!!!

Infernus!!!!!!!!!!!!

Mam nadzieję, że pomogłem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kurdt

kurdt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wystarczy zrobic misje u Floriana(berniego) a jego pedalski kolezka da nam go w nagrode

4. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no kurdt racja ale jak go stracisz w wypadku samochodowym 300 na godzine (jak ja )
    to ten poradnik Ci pomoze go odzyskac ; P

5. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Albo po prostu jak stoi na parkingu i zniknie po jakimś czasie.Miałem już tak parę razy z różnymi samochodami.

Daje jeszcze jeden sposób.

Jadąc dowolnym autem po 1 mieście w okolicach parku w broker znajdziemy infernusa. Jest on zaparkowany na rogu przed pizzerią. To jest auto dla Stevie'gp za każdym razem jest to złoty Infrenus (nie da rady go przemalować). Większość osób ma z tym sposobem problem. Przecież nawet jeżeli jest to auto dla Steviego to możesz je podwalić zabrać na chatę, zostawić na parkingu, zapisać. Następnie pojechać po kolejne i oddać je Steviemu.

I jeszcze sposób na infernusy na pc.

Spróbuj tak:

Główny folder z grą\common\data

Skopiuj stamtąd plik cargrp.dat

Potem otwórz plik notatnikiem i dopisz przed każdym znakiem "#" "infernus,"

Dzięki temu wszyscy rodzaje przechodniów będą mogli jeździć po ulicach infernusami, a ty na pewno jakiegoś znajdziesz.

Jak ci się znudzi, to skopiuj spowrotem oryginalny plik.

Mam nadzieję ,że pomogłem. :)

6. BaginiakGB

BaginiakGB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    szkoda że na X36 nie da rady tak kombinować :D

7. RoseRed

RoseRed Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja w we wszystkich parkingach mam infermusa :D I to w latwy sposob zalatwiam

8. annza

annza Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja mam sprawdzony sposób (PC).

Moim sposobem jest, opisywany na większości forach na ten temat, sposób z wyścigiem Bruciego. Otóż gdy mamy już sportowy wóz (chociaż mnie udało się zwykłym pojazdem), to dzwonimy do Bruca po Race. A oto poprawdka do tego - musimy mieć elegancki strój !! Na początku nie udawało mi się znaleźć Infernusa po wzięciu auta i zadzwonieniu do Bruca.. po prosty trzeba się jeszcze ubrać w garniak :D To oczywiste - jak wyglądamy na bogatych to gra będzie nam podsówać drogie wozy . (Taki mój wymysł ^^)
    Pozdrawiam forumowiczów.

9. kecaj721

kecaj721 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja mam inny sposób:W bohan obok domu na parkingu znalazłem 2 infernusy.A drugi sposób:Na Columbus Ave jeźdi ich płno.Ja na parkinu mam 4.

Wczytywanie...

Poleć forum