1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poradnik moze jakis

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez w1z4rd, Luty 20, 2010.

1. w1z4rd

w1z4rd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam !!!!

Otoz mam kolsolke xbox arcade z jtag i xbr. I teraz mam duzy porblem gdyz chce do niego podlaczyc dysk 500GB pod oryginalna kieszen microsoftu. Dysk normalnie jest formatowany w xboxie ale potem windows go nie widzi.

I walsnie caly czas mam problemy i nie wiem co mam zrobic jak postapic jakich programow uzyc aby wszystko dzialalo i bylo gotowe tak jak ma byc.

I tutaj wlasnie chcialem zapytac czy ktos nie mogl by zrobic poradnika, tutoriala po polsku co ijak z tym JTAGiem jak podlaczyc dysk pod USB, jak podlaczyc dysk w kieszeni microsoftu jak tworzyc partycje jak przegrywac gry i wszystko inne

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    xplorer360 lub xport 360 ale chyba sobie nie poradza z takim dyskiem. Wiec pozostaje kopiowanie gier po FTP lub USB.

Wczytywanie...

Poleć forum