1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedza Poradnik: Na co zwrócić uwagę przy kupnie XBOXA360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bembenos, Lipiec 16, 2010.

1. Brylu

Brylu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2311
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wygląda ok, cena spora. Może jeszcze popatrz na sprzedawców z forum zawsze to są zaufane i zweryfikowane osoby.

4. sidorboss

sidorboss Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Nie lepiej dołożyć parę groszy i będziesz miał kinecta i pare gierek dodatkowo. Albo jak tylko fifa poszukaj zestawu z 2 padami.

5. Chomik44

Chomik44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej:) Ja ostatnio uzupełniałem swoje sprzęty do relaksu gierkowego i zamawiałem w necie, w sklepie poleconym mi przez znajomego, który prowadzi stacjonarny serwis komputerowy, więc zazwyczaj liczę się z jego zdaniem:) Możesz poszperać sobie na stronce tego sklepu: http://www.grymel.pl, ja większość potrzebnych akcesoriów i dwie gierki zamówiłem właśnie tam. Możesz też popytać o szczegóły, gg i tel mają dostępny non stop. I, jak mają w swoim haśle – ich głównym celem jest obsługa klienta i jego satysfakcja:) U mnie była:)

6. kristofffer

kristofffer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Chcę kupić Xboxa i sporo się naczytałem, ale niestety nie rozjaśniło mi to tematu...
    NAjpierw byłem przekonany do zakupu wersji elite, ale pozniej przekonalem sie ze moze lepiej slim, ale nadal nie wiem ktory lepiej. Na allegro znalazlem jakies z nowa plyta winchester. Co to takiego?
    Konsola ma byc glownie uzywana do gry w fife przez neta wiec modyfikacje RGH odpadaja na wstepie. Wiadomo ze majac konsole chcialbym zagrac w cos wiecej niz tylko fifa 15 czy 16 i w tej sytuacji myslalem o slimie 250 gb zeby kupowac cyfrowe wersje gier i przechowywac na dysku. Nie wiem tez czy warto inwestowac w uzywke ktorej zostalo powiedzmy rok gwarancji czy lepiej dolozyc do nowej? Pada jednego juz posiadam bo kupilem do grania w fife na pc i podlaczam za pomoca adaptera pod pc. Na allegro nowego SLIMa 4gb moge miec za 519zl a w okolicy znalazlem ogloszenia uzywana z 1,5 roczna gwarancja + fifa 15 i jeszcze jakas gra ls13 za 550zl no i do tego 500gb. Za nowego slima w wersji 500 gb trzeba zaplacic jakies 715zl bez zadnych gier.

Strasznie sie juz w tym gubie i nie wiem ktory slim najleipiej wybrac - zalezy mi na bezaawaryjnosci. Czytalem o problemach w starych wersjach arcade itp. ale ponoc od wersji elite z plyta jasper i nowszych slimach podobno jest lepiej? Moge podeslac linki aukcji jesli to ulatwi porownanie bo mam upatrzonych kilka sztuk na olx w moim rejonie i kilka na allegro.

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2790
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @kristofffer@kristofffer z tego co napisałeś to ja bym wzięła tego używanego z 1,5 roczną gwarancją o ile jest to Slim/ Slim E. Bo dysk do konsoli tak czy siak będziesz musiał zakupić prędzej czy później. Ogólnie to Slimy i Jaspery są najmniej awaryjne. Ja mam w domu Slima i ma się dobrze, już jest po gwarancji i żadnych problemów z konsolą nie miałam i nie mam :)

kristofffer lubi to.
  8. kristofffer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2790
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @kristofffer@kristofffer tak jest to Slim E, najnowsza wersja slima i ostateczna :)

10. kristofffer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No i to jest opcja nad którą się zastanawiam, ale jest jeszcze jedna - teoretycznie korzystniejsza...
    http://olx.pl/oferta/xbox-360-s-250-gb-kinect-14-gier-CID99-IDbUuBx.html
    Ogólnie połowa z tych gier jest warta grosze, ale jest dodatkowo kinect ktory pewnie ucieszylby moja 5letnia corke.
    Mam dylemat... Kwestia na jakiej plycie jest ten Slim ktory podalem teraz i na jakiej najlepiej zeby byl? Gdzies czytalem ze najlepiej Corona. W wielu zrodlach pisza po prostu ze SLIM jest najlepszy jesli chodzi o bezawaryjnosc.

EDIT:
    Z tej aukcji ktora podalem w tym poscie mam date produkcji z naklejki - 2010-10-15
    model 1439
    Na jakiej plycie jest zrobiony ten model? Jak z awaryjnoscia? Posiada wifi - z tego co czytalem powinno byc.

Ostatnia edycja: Październik 16, 2015
  11. Hefalump

Hefalump Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po kilku latach powraca u mnie temat xboxa :) Wcześniej cieszyłem się z elite jaspera, którego dostałem po poradach na forum, więc teraz również uderzam tutaj z pytaniami.

Poszukuję konsoli do 650zł. Z tego co czytałem najlepiej kupić Slim 250gb. Zastanawia mnie jaka jest różnica pomiędzy wersjami E a S ? Co bardziej polecacie ? Zależy mi na konsoli przerobionej, trochę czytałem, ale jest tyle rodzai przeróbek, że sam nie wiem która jest najlepsza.

Miło, gdyby w zestawie był kinect, jednak wiem, że w takiej cenie nie dostanę wszystkiego. Więc jaką konsolę polecacie do 650zł w zestawie z 2 padami.

12. Macian

Macian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jędrzejów
    Różnicę po między E a Slim

-Wygląd
    -E jest nowsza
    -Posiada inne wejście A/V w porównaniu do poprzedników
    -Ma 4 porty USB, Slim ma 5, ale za to E ma osobne wejście do zasilania Kinecta

Przeróbka to zleży co cię interesuje, gra po sieci (LT-Nagrywanie gier na płyty) czy granie z dysku/usb offline (RGH)

Obie konsole nie różnią się zbytnio, tylko wyglądem. Obie są można powiedzieć bezawaryjne. Ja nie dawno kupiłem E i jestem bardzo zadowolony. Polecam kupić od gościa o nazwie Akir tu z forum, sam kupiłem i jestem zadowolony :)

13. Hefalump

Hefalump Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  14. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1163
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    s tez ma wejście dla kinecta. slim s corona i slim e corona to to samo. w modelu e wycieli tylko spdif i usb

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

15. mynameismud

mynameismud Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie.
    Na wstępie zaznaczam, że to moja pierwsza styczność z konsolami także przepraszam zawczasu jeśli strzelę jakimś kompletnym idiotyzmem.
    Poszukuję konsoli głównie do Star Wars Kinect. Najlepiej z RGH, może być używana. Jakieś porady dla początkującego? Jeśli da się zamontować dowolny dysk 2,5 cala to już jeden posiadam.
    Pozdrawiam!

16. PyzaVader

PyzaVader Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Konin
    Kinect fajny, ale szybko mi się znudził, pewnie z Tobą będzie tak samo, bardzo dobrze grało mi się w taką grę jak Fable The Journey, mam nadzieje że miejsca masz w pokoju bo do kinekta trochę potrzeba :p wydaje mi się że maks to 600 zł za taką konsole choć niektórzy cenią dużo więcej, chyba za wartości sentymentalne :p teraz to nowego ixa to kupisz za 700 no ale później weź to przerób kup dysk, do ixa nie można z tego co wiem wkładać byle jakiego dysku, jak poszukasz na forum na pewno znajdziesz jakie można, :p

17. lewkos

lewkos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Witam.Czytam co piszecie i tez chcę się dołączyć do tematu jestem na etapie zakupienia konsoli x box tylko teraz nie wiem co zakupić 360 czy one nie ukrywam że chcę to też dla syna 11lat z posiadanego doświadczenia to miałem tylko ps2 i konsole psp przerobiona nie ukrywam że boje się zakupić coś używanego ew jakiś market tylko co wy polecacie pozdrawiam

18. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Brałbym xbox360 tylko w przypadku ograniczonego portfela. Jest to już wiekowa konsola (10 lat) no i gry wyglądają jak z innej epoki. Na XO już mamy taki "bezpieczny" poziom graficzny. Ponadto na X360 nie wychodzi już praktycznie nic nowego.

Brałbym używkę zarówno x360 jak i one. x360 szukałbym wersji "E".

19. PyzaVader

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Konin
    Nom nie wiem czy się opłaca kupić 360 w tym momencie, tak jak kolega wyżej raczej nic ciekawego już nie wyjdzie, chyba że kupisz przerobioną i popykasz w to co dostaniesz, ale ostatnio jak przeglądałem oferty to xbox one, to już widać że ceny poszły w dół, jak można już wyrwać ją za 950 zł z dwoma padami i 5 grami (ale to jedna z wielu bo są i za 1600 zł), ale poszukaj jakiejś używanej która jest z rok na gwarancji, ja swoją mam już z 3 miesiące jestem zadowolony, tylko ja kupiłem nowa, fajnie że wprowadzili abonament Ea Access, na początek dobra opcja na tanie gry a 80 zł na rok za abonament to nie dużo a biblioteka na pewno się powiększy.

20. lewkos

lewkos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Nie chce tu hejtować ale jedni odradzają xbox jako konsole mówią że p4 lepsze tylko jak to wychodzi naprawdę trzeba chyba samemu się przekonać i jak z grami jest która lepsza na danej konsoli i ich wybór

21. PyzaVader

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Konin
    To już zależy do Ciebie, na która stronę mocy przejdziesz, ja preferuje xbox, ale nie hejtuje pleja, nie jestem fanboyem zakochanym do szaleństwa . ale to wyczytałeś te opinie czy ktoś Ci podpowiada? ;-) musisz też patrzeć na obiektywizm wypowiedzi, bo czytając opinie to różnie można na tym wyjść , weź pod uwagę gry, co lubisz jakie gry, wysłuchaj kogoś kto ma konsole, patrz czy ktoś ze znajomych ma chyba że to nie istotne, ;-)

Ja kupiłe xbox bo juz wcześniej miałem 360, wiem ze parę osób na zamiar kupić i 2 juz kupiły czyli będzie z kim grać, ea access kolejna rzecz, kontroler wygodny duży, i wytrzymały jakościowo i jak wyłożysz dobrej jakości akumulatorek trzyma długo, teraz jeszcze ta wsteczna kompatybilność nie powiem że to jakiś super fun ale na pewno w coś zagram :p

Ostatnia edycja: Listopad 25, 2015

Wczytywanie...

Poleć forum