1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[poradnik] nagrywanie iso za pomocą nero!

Temat na forum 'Oprogramowania' rozpoczęty przez Gangst3r, Styczeń 23, 2011.

1. Gangst3r

Gangst3r Banned Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam z racji, że jeszcze dużo osób ma jeszcze problemy z nagrywaniem gier w ISO i innego softu na konsolę Xbox1, przez co też dostaje dużo wiadomości z prośbą o pomoc. Dlatego postanowiłem napisać tego tutoriala, żeby każdy użytkownik nie korzystający np. imgburn lub innych mniej popularnych programów tego typu :)

W poniższym tutorialu wykorzystałem najpopularniejszy program do nagrywania, czyli Nero 7 w wersji Lite.

Co nam będzie potrzebne:
    1. Przerobiona konsola Xbox1
    2. Sprawny czytnik DVD (sprawdź jakie formaty czyta Twój czytnik!)
    3. Program Nero (tutorial bazuje na wersji Nero 7 Lite 7.7.5.1).
    4. Czysty krążek CD/DVD.
    5. Chwila wolnego czasu.

Zabieramy się do roboty!

1. Odpalamy Nero Burning ROM
    2. Z listy po lewej wybieramy DVD-ROM (UDF) oraz w zakładce "Ilość na sesji na płytce" pozostawiamy opcję Bez mulitsesyjności
    3. W zakładce UDF wybieramy opcje "Włącz tryb zgodności z Xbox (tm)" - WAŻNE!
    4. Przechodzimy do zakładki "Opis płyty", gdzie podajemy tytuł naszej kompilacji.
    5. Następnie wybieramy prędkość w zakładce "Zapis"
    6. Po ustawieniu funkcji nagrywania dajemy na:
    a "Otwórz" - jeżeli nagrywamy obraz ISO
    b "Nowy" - jeżeli chcemy wypalić kompilacje plików
    7. Na koniec pozostaje nam kliknięcie na opcje "Zapis" i czekanie na ukończenie nagrywania!

To wszystko! Po nagraniu możemy włożyć płytę do konsoli i odpalić nowo nagrą płytę z softem!

PS: TUTORIAL NIE MA NA CELU POPIERANIE PIRACTWA!!! ZOSTAŁ NAPISANY W MYŚLI O POMOCY Z NAGRYWANIEM SOFTWARE NA DARMOWEJ LICENCJI LUB KOPII ZAPASOWEJ ORYGINALNEJ GRY DLA KONSOLI XBOX1!

Tekst oraz zdjęcia są mojego autorstwa! Dlatego wszelakie powielanie lub rozpowszechnianie tego tutoriala bez mojej zgody jest ZABRONIONE!

DO WSZYSTKICH ADMINISTRATORÓW I MODERATORÓW!
    W TUTORIALU ZOSTAŁY WYKORZYSTANE LEGALNE I DARMOWE OPROGRAMOWANIE! PLIK ISO GRY ZNAJDUJĄCY SIĘ NA ZDJĘCIACH JEST PLIKIEM ORYGINALNEJ KOPII GRY, KTÓRY ZOSTAŁ WYKORZYSTANY W CELU PREZENTACJI TUTORIALA! PLIK ZOSTANIE USUNIĘTY PRZED UPŁYWEM 24H ZGODNIE Z POLSKIM PRAWEM!

POZDRAWIAM GANGST3R :)

Wczytywanie...

Poleć forum