1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Poradnik] NAJLEPSZY SPOSÓB FTP DLA XBOX!!!

Temat na forum 'Oprogramowania' rozpoczęty przez Gangst3r, Styczeń 23, 2011.

1. Gangst3r

Gangst3r Banned Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam zaprezentuję chyba najlepszy sposób na przeglądanie zawartości dysku HDD konsoli XBOX. Dzięki tej metodzie możesz przeglądać wszystkie partycje jako normalne foldery. Jeśli uważasz, że to mało to powiem więcej, możesz zarządzać plikami na partycjach Xbox'a tak samo jak na PC, a nawet PRZEGLĄDAĆ I KOPIOWAĆ ORYGINALNE GRY XBOX Z PŁYTY DVD NA DYSK PC!!!. Co za tym idzie transferować je na HDD drugiej konsoli prosto z czytnika DVD pierwszej :) ta i wiele innych opcji kryją się za programem WebDrive

O programie:

WebDrive jest kolejnym klientem FTP, jedna ten różni się od innych tym, że posiada funkcje mapowania serwerów FTP (lub tylko części ich zawartości), tak jakby były one udostępniane w lokalnej sieci (Aplikacje Windows widzą taki serwer jako dysk). Program potrafi również obsłużyć pliki zlokalizowane w folderach Web z wykorzystaniem WebDAV.

Opis w wersji angielskiej:

WebDrive is more than just an FTP Client. By connecting to WebDAV, FTP, Amazon S3, FTPS, or SFTP servers through a virtual drive, there is no need to run a separate FTP client interface. Unlike typical FTP clients, WebDrive allows you to open and edit server-based files without the additional download step.

Advanced Features:

The following is an abbreviated list of advanced features found in WebDrive. For a complete listing of features and functionality, please refer to the WebDrive Users Guide.
    * SFTP Support - Use WebDrive to connect to your SFTP/SSH server for fast, secure file access. SFTP is supported when running under Windows NT/2K/XP/03. Windows 9x is not supported.
    * Microsoft FrontPage Support - Connect to any website running the Microsoft FrontPage extensions.
    * Firewall/Proxy server support - Login through a variety of proxy servers and firewalls, including MS Proxy 2.0, SOCKS 4.3 and SOCKS 5, and Raptor (gwpasswd).
    * S/KEY Password Encryption - Use MD4 & MD5 password encryption for supported FTP servers.
    * Foreign Language Support - Support for Far East languages like Japanese, and Chinese using DBCS.
    * File Caching - WebDrive caches both file and directory listings for quick access. You can control the amount of disk space used for the cache, and whether to cache files, directory listings, or both.
    * FTP resume interrupted download.
    * Support for Unix file attributes through an Explorer shell extension as well as a command line utility.
    * Options to transfer files in ASCII/Binary mode based on file extension.

Szybka konfiguracja:

1. Pobieramy program z tego linka i instalujemy - KLIK
    2. Po instalacji uruchamiamy program WebDrive, po czym przechodzimy do konfiguracji:
    A) klikamy na "New Site"
    B) wpisujemy nazwę naszego połączenia np. XBOX i wybieramy partycje dostępną z listy, która będzie wyświetlać zawartość HDD xbox'a np. X
    C) wybieramy metodę połączenia w tym wypadku FTP
    D) wpisujemy numer ip i port naszej konsoli przez, który będziemy się łączyć
    E) po wpisaniu danych możemy dać "Test connection", aby sprawdzić poprawność połączenia:
    - jeśli uzyskamy taki komunikat to oznacza, że podaliśmy błędne dane i musimy je poprawić
    - natomiast jeśli taki, to oznacza, że mamy poprawnie skonfigurowane połączenie
    F) na końcu możemy zaznaczyć dwie pozostałe opcje i kliknąć "Zakończ"
    3. Teraz, aby przeglądać zasoby dysku HDD XBOX'a wystarczy wybrać opcję "Connect".
    W menu Mój komputer pojawi się nowa partycja, gdzie będą wyświetlane dyski HDD xbox'a jako foldery.

Od teraz możesz cieszyć się ogromnymi możliwościami zarządzania dyskiem HDD Twojej konsoli i robić backup nawet oryginalnych gier prosto z czytnika DVD XBOX'a!!!

Pozdrawiam Gangst3r

2. Lotnik421 Xbox One

3. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja polecam program FlashFXP, wystarczy tylko kliknąć connect wpisać ip xboxa/nazwe/haslo i mamy dostęp do partycji X`a. Korzystałem z webdrive i flashfxp i ten drugi bardziej przypadł mi do gustu za sprawą szybkiego transferu i prostoty obsługi.

4. marcin1324

marcin1324 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a mogę się przez to połączyć, jeśli mam tak Komputer < - > Router < - > Xbox ??

5. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  6. RGHmc

RGHmc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dobczyce
    FileZilla jest też bardzo dobrym programem.

7. Przemo2345

Przemo2345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A żeby można się połączyć z konsolą trzeba mieć rgh ??

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

8. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    nie ma rgh na konsoli xbox pierwszej generacji
    ale tak, konsola musi być przerobiona

9. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Temat dotyczy pierwszego Xboxa.

10. d0min15

d0min15 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zrobiłem wszystko jak pisało. Wchodzę w Mój Komputer mam coś takiego jak dyski sieciowe wchodzę w xbox na WebDrive i tam jest pusto, co dalej robic??

11. Jenerał

Jenerał Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Polecam Filezille. Wpisujesz tylko ip xboxa ,login oraz hasło i od razu się łączy.

12. d0min15

d0min15 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w połączeniach sieciowych mam napisane że jest połączony i udostępniony, na xbmc pisze że nie podłączony.

13. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    475
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Filezilla sobie z tym radzi najlepiej :)
    Wymęczone paluchami na slajdzie

14. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    u mnie FlashFXP 5 działa lepiej niż ta FileZilla :). WebDrive ogarnąłem wg. tego tutka i konsola łączy się bez problemu i pokazuje się partycja w Mój Komputer, jeszcze nic nie zrzucałem ale wygląda mi to na najlepszy program do FTP co do przenoszenia i przeglądania plików ;).

Wysłano z Motorola Moto G

15. Sakre99

Sakre99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi nie działa. Próbuje połączyć bezpośrednio z pc do xboxa. Mój dasboard to xbmc.
    Stosuje się do tego poradnika i do paru innych które wyszukałem w internecie.
    Kupiłem kabel taki: 1.8m patchcord crossover CAT5E (27590)
    Korzystałem z programów: Total Commander, FlashFXP 5, Qwix. Zawsze jest ten sam błąd "przekroczony czas oczekiwania na odpowiedź" w przypadku tc.
    Zrobiłem badanie pingu, wyszło pozytywnie: https://imageshack.com/i/ip90NdAEj
    Jeszcze takie coś: https://imageshack.com/i/f0tIwDGej
    Co robię nie tak?

Edit: Nowe fakty
    Tym razem wyłączyłem firewall'a i zmieniłem program na WebDrive
    Dostałem taki komunikat: https://imagizer.imageshack.us/v2/1361x529q90/540/fiM11M.jpg
    Jakieś pomysły?

16. MrMajst3r

MrMajst3r Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  17. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    421
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak po FTP się połączyć, mam na stale ustawiony adres konsoli
    192.168.1.40, klient FTP to WinSCP wpisuje adres, login xbox, hasło xbox i kicha, komunikat "dostęp zabroniony" próbowałem również xbmc to samo.

Wczytywanie...

Poleć forum