1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poradnik Xlink

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krzyzac, Grudzień 7, 2009.

1. Krzyzac

Krzyzac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ze względu na masę pytań i problemów postanowiłem stworzyć poradnik jak skonfigurować xlink kai i jak przeprowadzić odblokowywanie portów. Posłużyłem się w tym przypadku routerem D-link DI-524, więc może to wyglądać u was troszkę inaczej.

1. Wejdźcie na router przez przeglądarkę

Przepiszcie tę część zaznaczoną na czerwono w miejsce adresu internetowego w przeglądarce.

2.

Wejdźcie w opcje virtual server

3.W pustym miejscu wpiszcie tak:

zaznaczcie opcje 'apply'

i następnie wpiszcie tak:

i ponownie 'apply'

Po tych czynnościach po zjechaniu w dół powinno to wyglądać tak:

4. Na koniec skonfigurujcie xlinkaia. Nie jestem pewien czy jest to konieczne.

Ps. Pamiętajcie, że jeżeli chcecie grać przez xlink kaia, komputer MUSI być włączony.

Do odblokowywania portów na poszczególnych routerach macie tu poradnik PortForward.com - Port Forwarding Guides Listed by Manufacturer and Model

Jeśli nie jesteście pewni czy port jest odblokowany pobierzcie ten program PortForward.com - Free Help Setting up Your Router or Firewall

Jeśli konsola nie widzi komputera, kiedy jest on włączony, pobierzcie program TVersity.

Jeżeli dalej nie działa, spróbujcie wyłączyć wszystkie firewalle.

Pss. To mój pierwszy poradnik. Jeżeli coś jest niejasne, pytać, postaram się to poprawić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    Bardzo dobry poradnik jest już stworzony, znajduje się on pod adresem www.xlink.rox.pl.

Jeżeli już chcesz koniecznie żeby poradnik był to warto dopisać że:

Kkiedy xlink nie wykrywa xboxa trzeba wpisać alternatywny adres MAC "00125A" i 6 kolejnych liczb twojego starego maca. XLink wykryje konsole dopiero wtedy gdy włączymy gierkę i wybierzemy "System Link --> Join Game" Gdy posiadamy firewalla (nie mówię tu o systemowym) i gdy jest on włączony nie możemy połączyć się do gry trzeba w nim dodać do zaufanych IP "0.0.0.1". Oraz najważniejsza rzecz, że gdy już wszystko będziemy mieli dobrze skonfigurowane to aby zagrać, musimy mieć do osoby hostującej ping PONIŻEJ 30.

4. Natirus

Natirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bełchatów
    3074 to port uslugi LIVE, ja go mam specjalnie zablokowanego zeby nie laczyc sie przez LIVE i nie dostac bana na przerobionej konsoli.

O ile mi wiadomo do xlinka nalezy przekierowac tylko port 30000, a 3074 nie jest mu do niczego potrzebny...

5. szyna-21

szyna-21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    XBL
    sorki a jak posiadam inny ruter ??
    TP-Link model TD-8910G

6. marzzz73

marzzz73 Użytkownik Użytkownik