1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porady dotyczące Xbox'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez quanto93, Czerwiec 24, 2012.

1. quanto93

quanto93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam parę pytań odnośnie Xbox'a. Jaką wersje Xboxa kupić ? ( chciałbym ja przerobić ). Podoba mi się Slim tylko czy wersje wyprodukowane od 2012 roku da sie przerobić ? Nie zależy mi na grze przez internet. Tylko pytanie co z gwarancją czy da się przerobić bez uszkodzenia plomb gwarancyjnych ? trzeba wymieniać napęd ?

Czytałem wiele postów i niestety nic nie znalazłem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariuszmax

mariuszmax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nieuwegein
    Jaka kolwiek przeróbka konsoli zrywa gwarancję po przerobieniu poprostu jej juz nie będziesz miał.
    Z tego co sie oriętuję to można przerobić jeśli się mylę to prosze o poprawienie mnie ;)

4. quanto93

quanto93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czytałem trochę i niby do 2011 roku można a wyżej czyli te z 2012 roku nie. Tyle,ze te posty były sprzed roku. Dlatego was pytam jak to jest, czy muszę konsolę z datą produkcji 2011 kupić czy z 2012 roku i da się ją przerobić ? ;) na allegro są Xbox Slim własnie z 2011 roku z LT+3.0 z gwarancją producenta to jest podpucha czy jest to realne ?

5. quanto93

quanto93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trochę jaśniej ? bo nie bardzo rozumiem o co dokładnie pytasz ?
    Czytałem gdzieś ,że od sierpnia 2011 do teraz konsoli SLIM nie da się przerobić.

6. quanto93

quanto93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś. Przymierzam się do kupna konsoli i chcę się poradzić. Co kupić abym mógł przerobić i grać bez problemów. Na allegro jest pełno Xbox'ów Slim z LT+3.0 tyle,że one mają date produkcji do sierpnia 2011 roku.

7. quanto93

quanto93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jest możliwe aby Slim z wgranym LT+3.0 była na gwarancji producenta ? spotkałem się z tym. Jedni piszą o gwarancji producenta a drudzy o gwarancji rozruchowej.

8. Mati223332

Mati223332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak sądzę to jest gwarancja rozruchowa.A przerobić możesz każdego slim'a tylko to kosztuje więcej niż przerobienie starszych wersji i przy slim możesz grać przez neta

9. TeHaCek

TeHaCek Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KRK
    Ja kupiłem przerobionego xboxa na raty i gwarancja nadal jest, sklep w którym brałem przerabiał konsolę i naklejał plombe

10. quanto93

quanto93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobrze zrozumiałem ? Mówisz,że przy przerobionym slim'ie moge grać przez neta i nie dostane bana ?

11. Mati223332

Mati223332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak z tego co wiem jest taka możliwość

12. kmes.serwis

kmes.serwis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Można na chwilę obecną przerobić slimy z datą do sierpnia 2011, chyba że będziesz miał pecha i trafisz na napęd hitachi.
    Na live można grać.

13. quanto93

quanto93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardziej mnie interesuje gra offline ale multiplayer też ciekawy. Zobaczymy co przyniesie czas posiedze jeszcze troche na forum, dowiem się więcej i myślę,że do miasiąca zamówię tego Slima rok produkcji 2011 zeby był idealny do przeróbki Lt.

Wczytywanie...

Poleć forum