1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

poradzcie mi o co chodzi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez driver1304, Luty 8, 2010.

1. driver1304

driver1304 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam takie pytanie, ponieważ wczoraj grajac w gear of war 2 wyskoczyl mi czarny obraz i po jakis 10 sekundach pojawila sie znowu gra wiec gralem lecz pozniej za jakies 10 min znow wyskoczyl czarny obraz i z czasem cozar czesciej sie on pokazywal wiec wylaczylem konsole. A moje pytanie jest takie, czego to mogla byc przyczyna i co to sie wgl dzieje ze ten obraz czarny sie pojawia??:(:(
    Dzieki za odpowiedzi. Pozdrwawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Choćby uszkodzenie kabla,albo(nie daj boże)coś z konsolą.

4. PlamKa

PlamKa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łęczna
    Uszkodzenie płyty czy obrazu odpada , gdyż Xbox informuje nas o tym ( proszę przeczyścić płytę miękką...) najprawdopodobniej problem tkwi w kablu , może siadać karta graficzna lub telewizor/monitor .

5. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    a podczas, gdy obraz ci zniknął, mogłeś grać? tzn. czy leciał dźwięk i wszystko ok tylko bez obrazu?

6. dsdantee

dsdantee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    sprawdz czy wtyczka jest docisnieta w telewizorze :] ja na swojej kineskopowce czasami tak mam dlatego ze musze docisnac wtyczke z tylu w telewizorze :] sproboj!!!

7. Neqiu

Neqiu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    UK
    tez tak mailem i to byla wina wtyczki z tylu trzeba ja dopchac ja niemgoe nieruzmiem po co takeigo noby zakldaja temty :(

8. driver1304

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale kabel byl raczej docisniety bo xboxa mnam podpietego kablem vga do monitora i byl lekko przykrecony.
    a dzwieku chyba nie bylo, ale jak wciskalem podczas tego momentu gdy byl czarny ekran klawisze np pauze i ten na srodku pada X to jak byl obraz to byly wlaczone te opcje

9. dsdantee

dsdantee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    to oznacza ze cos z tym kablem est nie tak.jak znow zniiknie obraz to poruszaj ta wtyczke...

10. driver1304

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  11. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    O co konkretnie.. Czyli np. idziesz i nagle czarny ekran ? Być może uszkodzenie danego portu obrazu lub napęd nie potrafi odczytać danych.

Wczytywanie...

Poleć forum