Wiedza Porównanie: Arcade, Premium, Elite, Slim

Symon149

Użytkownik
Użytkownik
Święta racja , to że droższe nie oznacza że lepsze ;)
 

Michael

Użytkownik
Użytkownik
ja wybralem elite i kozak :p
 

Joker.96

Banned
Podłącze się do dyskusji i powiem że od Stycznia mam XBOX 360 Elite chociarz przeleżał tyle czasu bo po tygodniu czasu stwierdziłem że to "badziew" i leżał nietykany tak wróciłem w tym miesiącu i jestem w 100% zadowolony z zakupu.Nie wiem dlaczego tak było na początku ważne co jest teraz nie ? :D
 

Ronhard

Użytkownik
Użytkownik
będą jeszcze elita sprzedawali za 2 lata?
 

Gryzek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Xbox 360 Elite i Arcade ma być wycofany ze sprzedaży. Kiedy, to dokładnie nastąpi? Tego jeszcze nie wiemy. Trzeba czekać na oficjalną informację od Microsoft.
 

DarkZozol

Banned
Elite kupiłem bo dla mnie ma ' wszystko '
 

Ronhard

Użytkownik
Użytkownik
a myślałem że już są wycofane :D
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
bo niby sa:p ale przeciez musza wszyscy zapasy ze sklepow wyprzedac:) ja mialem premium ale dostala rroda:p naprawilem sprzedalem i obecnie czekam na elitke:D
 

matidd3

Użytkownik
Użytkownik
Posiadam wersję Premium i narazie jestem zadowolony z zakupu ;)
 

Martin KRST

Użytkownik
Użytkownik
ja od wczoraj posiadam Xboxa slima :) i jestem zadowolony :) pożyczyłem od kolegi parę gierek :) na dobry początek a sam zakupiłem sobie Tony Hawk's Project 8, i trochę się zawiodłem na gierce bo miejscami za dużo tekstur spowalnia mi grę, z tego co się dowiadywałem na szybko to niestety jest to wina twórców gry... no cóż :) trudno.
 

D@niel808

Użytkownik
Użytkownik
Ja narazie mam premium w zimie zmienie na slima ;)
 

Wistam

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie, lepiej brać slima teraz, czy może na święta będą jakieś promocje, fajne zestawy?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
raczej na swieta beda promocje, teraz dopiero slim wszedl do sprzedazy to takich ciekawych zestawow jeszcze nie ma
 

Mateuszz1995

Świeżak
Świeżak
ja wybrałem/dostałem elite. Zajeb**** spisuje się ok
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
A ja posiadam Elite Falcon 120 GB,konsolke zakupilem w styczniu tego roku byla kupona w sklepie na poczatku 2009r. Nie miala jezcze nigdy RRODA i nigdy sie nie przerzala.
Data prod konsoli to 12-06.2008.
Polecam! Choc wsumie mialem kupować Premium 60 GB mialem upatrzona ale ktos mnie wyprzedzil w kupnie.
znalazlem okazje kupna elite za 765zł wiec brałem.
:)

btw.
Premium byly tez z grami Kung Fu Panda + LEgo Indiana Jones , Burnout Padise + trival Pursuit i viva pinata + forza 2
 

wicek1989

Świeżak
Świeżak
Witam wczoraj zakupiłem na allegro nowego xbox-a 360 arcade za 730 zł z przeróbką LT warto było czy źle zrobiłem pytam dla świętego spokoju;] link XBOX 360 ARCADE Jasper Flash LT 1.1 ! 100%OK (1155884776) - Aukcje internetowe Allegro
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
wicek1989 --> ładnie trafiłeś, dobry zestaw :)
 

Mućka

Świeżak
Świeżak
gdzie moge znalezc taniego xboxa 360 arcade nowego oczywiscie cena ok 600 zl?
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Znalazłem takie coś. Widziałem taniej, ale produkt niedostępny. Cóż. Wyprzedaż.
http://www.vobis.pl/oferta/konsole/xbox_360/870093_konsola_xbox_360_arcade.aspx
 

Mućka

Świeżak
Świeżak
dzieki za odp. Jakiś miesiac temu widzialem na stronie rtv euro agd arcade za 499zl ale w sklepie jak im powiedzialem to sie zdziwili
 

Do góry Bottom