Wiedza Porównanie: Arcade, Premium, Elite, Slim

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Ja widziałem za 500zł z czymś, ale już jest powyżej 600zł.
 

patryk878

Użytkownik
Użytkownik
Ja w marcu kupiłem Jaspera Arcade, mam 60GB dysk, i fanty ze starego Premium i jest git. Na pewno nie zamienię na Slim dopóki mój Xbox żyje, a potrwa to raczej długo.
 

Bułka1992

Użytkownik
Użytkownik
Ja zakupiłem niedawno nową Elitkę z całym wyposażeniem za 900 zł i dysk w zupełności mi wystarcza na te gry które mam
 

Morlun55

Użytkownik
Użytkownik
Ja w zeszłym roku kupiłem (ówcześnie) rocznego Falcona Arcade. Miałem do niego komplet gierek (około 7 tytułów, w tym dwa na pierwszego Xboxa). Za całość dałem 600 zł. Wyszedłem z założenia, że lepiej kupić konsolę wcześniej, żeby później ją rozbudować. I tak też zrobiłem. Dokupiłem do niej dysk 120 gb, kabel HDMI i dwie gry. W międzyczasie dostałem jeszcze jedną grę od kumpla na urodziny i wygrałem trzy w różnych konkursach internetowych. I w ten sposób grą na Xboxie cieszę się już od roku i jednocześnie stopniowo rozbudowuję swoje imperium ;)
 

mondo83

Świeżak
Świeżak
Mam takie pytanko do posiadaczy slimki czy ta konsolka posiada blokadę regionalną jak jej poprzednicy ??
 

alutek95

Użytkownik
Użytkownik
hmm skoro "grubasy ( nie slimy :D) mialy 3 usb, gdzie znajduje sie ten 3 port?
 

mondo83

Świeżak
Świeżak
Chyba z tyłu po wejściem kabla sieciowego :)
 

Griver

Użytkownik
Użytkownik
NA YouTube znalazłem porównanie głośności xa zwykłego, xa slim i ps3 slim KLIKNIJ TUTAJ
 

Bursztyn1964

Banned
Użytkownik
Podłącze się do dyskusji i powiem że od Stycznia mam XBOX 360 Elite chociarz przeleżał tyle czasu bo po tygodniu czasu stwierdziłem że to "badziew" i leżał nietykany tak wróciłem w tym miesiącu i jestem w 100% zadowolony z zakupu.Nie wiem dlaczego tak było na początku ważne co jest teraz nie ? :D
Muszę ci powiedzieć że ja tak samo miałem a teraz gdy net 25 Mega ;) Gry lecą jak jedna za drugą a ja co miesiąc proszę rodziców o verbatimy ;) Ale gdy kupię SLIMA to tylko xbl i oryginały ;)
 

Dunda

Świeżak
Świeżak
Jest to moj pierwszy post wiec wypadalo by sie przywitac :)
Ja wybrałem Arcade Jasper i na najnowszym oprogramowaniu podlaczylem sobie dysk przenosny 500GB i jest git, czy moja wersja rozni sie technicznie (chodzi mi bardziej o chlodzenie) od wersji Elite, Slim czy chodzi tylko o dodatki w postaci Pada, Gier , Okablowania
 

AdrianQ

Świeżak
Świeżak
OD eLITE'A nie ma dużej różnicy , chodzi tylko o pamięć i obudowe elitki ... < inna >..
Slimka jest juz troche inna , alę wydaje mi się ze technicznie nie jest gorsza ... ; )))
Zobacz sobie post 1 , są opisane wszystkie x'360 .. ; D
p.s - jesli chodzi o chłodzenie to slimka jest cicha ... bardziej niz poprzedniki jego .. : D
 

RiiiKko0

Świeżak
Świeżak
Ja posiadam Xbox'a 360 Slim i według mnie zbytniej różnicy między nim a Elite nie ma. Chociaż jak Bozia da i będę mieć więcej ORYGINALNYCH gier, to może zabłyśnie + Dysku 250 GB. Jestem również zadowolony z wbudowanego Wi-Fi, dzięki temu szybko połączyłem się z Xbox Live i nie musiałem się bawić kablami. Ogólnie polecam, ponieważ najtańszy Elite Jasper z tego co wiem kosztuje w granicach 800-900 zł a dokupienie dysku 250 GB i Adapter Wi-Fi wyjdzie gdzieś na 1100, czyli tak jak kupić nowego Slima. Może, że ktoś ma mniejsze wymagania i przerabia konsolę, wtedy taka osoba Slima raczej nie weźmie... :)
 

QonraddPL

Świeżak
Świeżak
Ja swojego Elite kupiłem w Media Markcie i nie dostałem kabla HDMI ;/
 

AdrianQ

Świeżak
Świeżak
Trzeba dokupic sobie kabelek HDMi niestety ;/;/
 

Tedi

Użytkownik
Użytkownik
Teraz m$ się schytrzył i HDMI już nie dodaje, kiedyś owszem, były, tak samo, jak kable optical audio!
 

Qnrad

Świeżak
Świeżak
Ja swojego Eilte mam na razie 2 miesiące i nie narzekam !
 

szop

Użytkownik
Użytkownik
ten Slim nie ma zasilacza w środku... przynajmniej tak słyszalem na tvgry.pl
 

skrobi2

Użytkownik
Użytkownik
ten Slim nie ma zasilacza w środku... przynajmniej tak słyszalem na tvgry.pl
Tak dokładnie nie ma zasilacza w środku ma zasilacz zewnętrzny:)
 

XBoy360

Świeżak
Świeżak
Jakiś czas temu, myślałem nad kupnem Elite'a, lecz widok nowego X'a zmusił mnie do pewnych przemyśleń.
Przyznaje dane techniczne są ważne, ale Slim i jego "kosmiczny" wygląd powoduje, że myśle : " O kurna, ale zaje****** Iksik"(ale po co tyle pamięci - 250GB .).
 

AdrianQ

Świeżak
Świeżak
Pamięci nigdy zbyt wiele , ja tez zamierzam kupic najnowszego x'360 :)))
 

Do góry Bottom