Wiedza Porównanie: Arcade, Premium, Elite, Slim

PawelBystry2

Banned
Użytkownik
oryginalnie nie ma kabli hdmi dodawanych w zestawach,
niektórzy sprzedawcy dodają go gratis do każdego zestawu,
ps. ja tak robię zawsze, wtedy klient jest zadowolony bo nie musi już nic więcej dokupować
 

WieKu

Świeżak
Świeżak
Ja Posiadam Slim'a 250GB bez Kinect'a bo mnie to nie rajcuje, a konsola w pudełku leżała z 2 lata i była może z 3 razy odpalona :) Nie miałem dla niej czasu, ale teraz od jakiegoś roku gram już regularnie :)
 

olo1928

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam Elite od 2010 roku i jeszcze ani razu nie miałem z nią problemów(!) co jest według mnie dobrym wynikiem :D
 

Opal86

Użytkownik
Użytkownik
Przesiadłem się z awaryjnego Falcon na Jaspera i jestem mega zadowolony z tej konsoli :)
 

Mako112

Świeżak
Świeżak
Mam pytanko Czy można podłączyc na raz HDMI i Zwykły kabel komponentowy ?
Do Slima oczywiście - zapomniałem napisać ...

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

Menntu

Świeżak
Świeżak
Cześć ;)
Zastanawiam się nad kupnem nowego xboxa... Stary już od jakiegoś miesiąca lezy popsuty...
Chciałbym zakupic jakąś nowa wersję... I tu pojawia się pytanie... Czy opłaca się teraz kupować nowego xboxa?
Jak z awaryjnoscia? Zastanawiam się nad kupnem slim 250 giga.
Polecilibyscie jakiś sklep w którym są tani nowe konsole? Bardzo bym prosił o jakiś link ;)
Aa i chciałem zapytać czy podlacze xboxa pod panasonica tx-21lt3p? Wcześniej grałem na vierze ale teraz nie będę miał jak... Oczywiście od czasu do czasu zagram na czymś z hdmi...
Aa... Nie będę kupował kinecta ;) a jakby był tanio zestaw z Diablo 3 to prosze o."pokazanie" go :)

Prosilbym o jakieś rady i odpowiedzi :)

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
 

facepalm12

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanko Czy można podłączyc na raz HDMI i Zwykły kabel komponentowy ?
Do Slima oczywiście - zapomniałem napisać ...

Nie ma mozliwosci , ponieważ komponentowy "zasłania" hdmi , oczywiście jak to ułamiesz to podłaczysz , tylko po co ?:)


Tapatalknięte
 

BlackFacePL

Świeżak
Świeżak
Dobry Poradnik (y)
 

timeless

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanko Czy można podłączyc na raz HDMI i Zwykły kabel komponentowy ?
Do Slima oczywiście - zapomniałem napisać ...

Ja miałem kiedyś coś takiego jak adapter audio do x360 i normalnie miałem podpięty kabel HDMI i nad nim wlasnie owy adapter który umożliwił mi podpięcie do mojego wzmacniacza i uzyskania dzwieku z głośników. Bagatelna cena - dałem chyba z 15zł za takie cudo :) Jeśli chodzi Ci o dzwiek to coś takiego rozwiaze problem
 

venom-x

Użytkownik
Użytkownik
Wystarczy ,że zdejmie się z kabla tą plastikową obudowę. Będzie wtedy można bez problemu wcisnąć w xboxa (dla bezpieczeństwa można metalową końcówkę owinąć taśmą izolacyjną) .
 

Smokersky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gdy zaczelo mi sie wydawac (moze sobie wkrecalem) ze plynnosc animacji spadla na moim Elite z 2008.. kupilem sobie tego najnowszego (spoko deal byl, Borderlands 2 cyfrowka i Forza Horizon w pudelku gratis). O bogowie, jaka to bajka :D Ta konsola jest tak cicha... ze w moim megawyciszonym pokoju nie slysze jej z niecalych hmm.. trzech metrow. Mozna zapomniec ze jest uruchomiona.
 

siatkatozycie

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To prawda jest cicha i jest najlepsza. Po prostu warto ją mieć z tego względu, że ona działa jakby jej nie było. Sam ją mam i jest bardzo dobrze i fajnie. Właśnie najlepiej mieć takie rzeczy gdzie one są po prostu takie cichutkie i niezawodne hehehhe


-------------------
Najkorzystniejsza oferta? bębny hamulcowe Właśnie ją znalazłeś.
 
Ostatnia edycja:

dragon1493

Banned
Kolejny troll na forum...

Po kilku latach używania ta konsola też będzie głośniejsza, teraz jest cicho, bo wszystko jeszcze nowe i wiatrak nie ma luzu na wale.

Wysłano z Motorola Moto G
 

iLukasz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mam od roku Jaspera i trzyma się bardzo dobrze :p
 

Smile15

Świeżak
Świeżak
Czy nowsze wersje konsol, te które można przerobić, mają wyjścia audio? Ogólnie ciężko mi znaleźć jakieś konkretne informacje na ten temat.

Jeśli jest wyjście audio to jakie? Analogowe (rca, jack)? Cyfrowe (optical, coaxial)?

Starsze xboxy 360 miały wyjścia AV tzw. Euro - czy na nich jest gorsza jakość obrazu niż poprzez HDMI?

Czy bezproblemowo można korzystać z monitora z wejściem DVI?
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
hdmi albo komponent daje dobry obraz a na kablu AV można grać ale na kineskopowym telewizorze :)
 

Smile15

Świeżak
Świeżak
A jak jest z tym wyjściem dźwięku? Mogę sobie podpiąć kabel hdmi pod monitor a dźwięk przez?
 

partosz

Świeżak
Świeżak
Jeśli będzie posiadał wyjście HDMI to musi mieć albo wbudowane głośniki (tak jak telewizor), albo wyjście audio. Kabel HDMI przekazuje zarówno obraz jak i dźwięk, w przeciwieństwie do DVI gdzie przekazywany jest tylko obraz. Więc wyposażanie monitora w wyjście HDMI, a nie wyposażyć go w wyjście audio obojętnie w jakiej postaci jest bez sensu
 

panbercik

Świeżak
Świeżak
a ja chciałbym kupić używanego xboxa slima 250 gb... wyszukałem sobie takie używane, ale nie wiem, czy w to wchodzić, bo jakoś nie bardzo mi te przeróbki odpowiadają, w jednej brak okablowania, chyba powinien być w zestawie ;) opłaca się jeszcze wziąć przerobionego xboxa 250 gb czy lepiej rozejrzeć się za czymś innym?
 

dawid07051994

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Opłaca się wystarczy wziąć pod uwagę masę gier które są na X360 :)
sam miałem dwa xboxy przerobione najpierw premium a następnie E slim chodziły bez zarzutu, teraz najbardziej się opłaca kupić slim bądź E slim szukaj sobie konkretnych aukcji gdzie sprzęt nie jest wybrakowany.
Jak chcesz kupić porządny i pewny sprzęt polecam DEXTERA profesjonalista pod każdym względem znajdziesz go tutaj na forum. :)
 

Do góry Bottom