1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porownanie cen :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nemsik, Luty 21, 2010.

  1. Nemsik

    Nemsik Użytkownik Użytkownik

    Dołączył:
    Styczeń 27, 2010
    Posty:
    89
    Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jestem bardzo ciekawy po ile kupujecie plyty Verbatim ? (oprocz allegro)
     
  2. Lotnik421 Xbox One

  3. patryk878

    patryk878 Użytkownik Użytkownik

    Dołączył:
    Marzec 21, 2009
    Posty:
    309
    Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Ja w Warszawie na samym początku kupowałem Verbatimy w Media za 10pln w pudełku, pojedyncze sztuki. Następnie kupowałem je w cake'ach po 10szt za 50pln. A teraz już nie kupuję.
     
  4. bartle

    bartle Użytkownik Użytkownik

    Dołączył:
    Grudzień 25, 2009
    Posty:
    49
    Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Elbląg
    42pln za cake verbatimow:) po plytki specjalnie do gdyni smigam, ul. morska:)
     
  5. Sobota

    Sobota Guest

    1 szt. 5zł + 10 gr koperta :)
     
  6. Qazimodo

    Qazimodo Użytkownik Użytkownik

    Dołączył:
    Maj 30, 2009
    Posty:
    1690
    Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    40zł za 10szt. + pisak do opisywania gratis :D

    czyli po 4zł/szt.

    .
     
  7. KrystekxDD

    KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

    Dołączył:
    Grudzień 28, 2009
    Posty:
    314
    Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    U mnie sa po 6zl w pudelkach i po 45zl 10pak czyli wychodzi wtedy 4,50zl za jedna plytke
     
Wczytywanie...

Poleć forum