1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porównanie demo Crysis 2 PC vs. X360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez sid2007, Marzec 9, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Pewnie wielu z Was jest ciekaw , jak prezentuje się demo multi Crysisa 2 w wersji na konsolę Xboks 360 w porównaniu do mocnego PC.
    A nic nie zaspokoi tego uczucia lepiej niż filmik porównawczy gracza.
    Oczywiście nikt nie ma wątpliwości , że hardware z 2005 r. nie może pokonać potwora z roku 2011 , ale jednak różnice nie są aż tak olbrzymie jak wskazywać mógłyby na to porównania wydajności maszyn.
    Warto pamiętać , że prawdopodobnie na PC jest wersja z obsługą DX9 i dopiero przy DX11 blaszak pokaże skrzydła jak i to , że jest to jedynie demko trybu multi. Jednak widać , że nie jest źle i Crytek spisał się przy optymalizacji jak tylko mógł.

YouTube - Crysis 2: PC Vs. Xbox 360 Side by Side Graphics Comparison (HD)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  4. globooz

globooz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    piszesz ze na grafice Ci nie zależy. Ale to właśnie grafika przyciąga do gry. Grafika jest już na dobrym poziomie ale nie mogą zatrzymać tego postępu a Ty widocznie byś tego chciał.
    Postęp musi być i będzie. Dlatego preferuję PC zeby isc z biegiem czasu.

Gra ma świetną optymalizację to fakt. Quad q9300 @ 3.2ghz + gtx 460 oc i chodzi bez najmniejszego oporu na ustawieniach HARDCORE. Inwestujcie w kompy!

5. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wg mnie jest całkiem nieźle na xboxie. Spodziewałem się przepaści jakościowej. UP wg. mnie nie ma sensu inwestować over 1,5k w kompa dla takiej różnicy.

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Właśnie o takie detale chodzi w grafice - modele broni, cienie w kiblu, tag pod schodami, ogólnie lepsze teksturki.
    Ale trzeba przyznać, że wersja na x360 wygląda świetnie jak na tak leciwy sprzęt :)

7. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jasne w BC2 gracie bo jest wypasiona grafika (cienie, tekstury, itp), czy gra jest grywalna ?
    Edit: co więcej spodziewałem się iż Crysis 2 uświadomi nam, że konsole następnej generacji są niezbędne, a tu taki zawód mnie spotkał.

8. $evik

$evik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ahahaha. leże. Mnih pewnie też! Czy on coś napisał, że nie chce dobrej grafiki w grach?on napisał, że dla niego nie jest ważna grafika, a liczy się grywalnośc i fabuła.
    Weź przeczytaj coś dwa razy zanim coś napiszesz, dzieciaku.
    A ty widocznie jesteś z pokolenia 'neo kidsów' , który mają głęboko w du*ie grywalnośc i fabułe , a liczy się tylko i wyłącznie grafika. Szkodze że świetna grafika i grywalnośc/fabuła najczęściej nie idą w parze.

9. Kvazi

Kvazi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wolomin
    Nie no róznica widoczna;/Ale i tak ludzie z Cryteku spisali sie:)
    Nie dla same grafiki czlowiek gra:)

10. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Różnica jest kolosalna :O

11. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    No X360,troche gorzej ale i tak bardzo dobrze.

12. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Hmm.... Nie ma to jak porównywać stary sprzęt (X360) z dzisiejszym (PC) gdzie można mieć AMD Phenom x6 1090T podkręcony do 5GHz, 3x GTX580, 12 GB RAM. No ale żeby już tak nie zrzędzić to jest szansa że Crysis 2 będzie najładniejszym FPSem na Xboxie, chociaż co ja tam wiem skoro nawet grafika w BO mi całkowicie odpowiada ;)

13. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Nie ma to jak porównywać leciwego xboxa do nowego peceta :)

Jak dla mnie, xbox nie ma się czego wstydzić. Grafika na naszym sprzęcie wygląda na prawdę bardzo ładnie :)

14. Croxite

Croxite Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    W paru ujęciach faktycznie widać dużą różnicę, ale to jednak różnica 6 lat...

15. globooz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Haha grubo byś się zdziwił z tym neo kidsem. Chodzi Buraku o progres.
    A co nie fajnie że gry wyglądają coraz lepiej? Gra się w nie inaczej. Poczułbyś moc directx 11 na własne oczy to byś wiedział o co chodzi.
    A nie, zatrzymał się chłoptaś ma xklocku który tak naprawdę gówno może.
    Jak to mówią. W ***** byłeś - gówno widziałeś.

Nie stawiam grafiki na pierwszym miejscu ale trzeba przejrzeć na oczy i samemu stwierdzić że grafika w grze odgrywa ważną rolę i nie chodzi o jakieś durne porównania platform.
    Komputer zawsze będzie miał przewagę i nie ma co porównywać.
    Skoro jest możliwość grania w jeszcze lepszych detalach to czemu by nie zagrać? Bo ktoś na forum mówił że grafika nie jest ważna? Litości.
    Żaden forumowy leszczyk nie będzie mi mówił, że dla mnie jest najważniejsza grafika. Ja idę po prostu z biegiem czasu i zachęcam do tego innych.

A może z tą grafiką się tak tłumaczysz bo Cię może nie stać na kompa który by udźwignął nowości w wysokich detalach? Bo nie wiem skąd ten Twój problem.
    W sumie lepiej wydać 500zł niz 2000zł nie? :D ile dasz - tyle masz. życie Cię tego nie nauczyło?

I naucz się pisać po polsku bo masz błędy. Trzeba jakiś poziom prezentować swoją osobą gdy się wypowiadasz na forum.

16. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    DirectX 11 ? hmm nie ma kolosalnej różnicy między DX 11 a DX 9, wiem bo odpalam gry w DX 11 a jak jeszcze raz zobaczę posta typu jak ten wyżej, to wy obydwaj odpoczniecie sobie od forum zapewniam was...

17. globooz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Jest różnica. Ktoś powinien kupić okulary :D a Ty co się tak poczuwasz? Bo jesteś modem? Stary. Chcesz to banuj. I jak niby zapewniasz ze sobie odpoczniemy? w jaki sposób.

poza tym miej do niego pretensje bo sam zaczął mnie wyzywać. nie moja wina że macie takich inteligentnych użytkowników.

18. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No to idź z biegiem czasu,najlepiej w ogóle wyjdź z tego forum bo jeszcze twój mega komputerek się obrazi że jesteś na jakimś dennym forum,a nie grasz na max detalach na piraconym Crysisie 2...Jakbyś chciał wiedzieć,wielu ludzi nie stać na takie podstawowe rzeczy jak jedzenie,ale przecież najedzą się max detalami w Crysisie...Rozejrzyj się wokół,nie no-life bez przerwy...A wracając do tematu to wcale dużo nie odstaje od PC,głównie chodzi o wyraźność.Xbox się trzyma,i mi to wystarcza co Xbox prezentuje na razie... Pozdro dla miłośników wspaniałego klimatu gry i fabuły...

19. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Efekt bycia pod wodą wygląda zdecydowanie lepiej na Xboxie niż jeżeli na PC. Szczegółowość obiektów bliższych jak i dalszych lepiej wygląda na PC (jakby inaczej..). Przy Xboxie brakuje efektu padania cienia. Ogólnie na PC całkiem inna ostrość obrazu. Na xboxie brakuje "gry cieniem".

Na PC wygląda znacznie lepiej.
    Wolałbym widzieć xbox vs ps3. (o ile ta gra ma wyjść na ps3?)

EDIT:
    #BaX jest kolosalna różnica między Dx9 a Dx11. I widać to. Jak ja chociaż kiedyś odpaliłem Far Cry2 na Xp a później na Viście to różnica była wielka (i łatwo można było to zaobserwować. Far cry 2 to miał chyba Dx10 chyba)

20. Szark

Szark Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na mój gust gierka na ixa wygląda i tak super.

21. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Ja nikogo nie będę uświadamiał co do rozgrywki wnosi mega super grafika , ale trzeba uczciwie powiedzieć , że ( choć jest bardzo ważna , bo jak mówią liczy się pierwsze wrażenie) zwracamy na nią uwagę tylko przez kilkanaście pierwszych minut , a to czy gra nas przy sobie przytrzyma na dłuższy czas zależy już tylko od gameplay'u. Jeśli ktoś przez całą grę patrzy tylko na detale jej wykonania , jak pada cień , jak wygląda tekstura , jak świeci światło to chyba się trochę pomylił z powołaniem i powinien znaleźć sobie pracę w branży.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum