1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porównanie graficzne – Forza Motorsport 5 vs Project CARS

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 8, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na Gran Turismo 7 jeszcze trochę poczekamy, ale na razie mamy porównanie graficznie pomiędzy dwiema uznanymi przez krytyków grami wyścigowymi. Forza Motorsport 5 i Project CARS idą łeb w łeb.

Na poniższym wideo możemy zobaczyć porównanie graficzne pomiędzy Forza Motorsport 5 a Project CARS. Warto zwrócić uwagę, że filmik pokazuje odwzorowanie dokładnie tych samych miejsc w obydwu grach. Cóż, jakby nie patrzeć torów wyścigowych nie jest tak wiele, ale tutaj prawdopodobnie chciano spotęgować efekt różnic w wizji artystycznej obydwu deweloperów.

Która z gier wydaje Wam się ładniejsza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sebsky

Sebsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Model jazdy w Project CARS zaprezentowany na filmiku jest tak fatalny, że brak mi słów. Pomijając fakt, że porównujemy grę z 2015 roku z grą już 2 letnią. Czekam na jakieś ciekawe opinie bo nie wiem czy brać się za ten tytuł bo jak na razie wygląda to dosyć przeciętnie, wręcz kiepsko.

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Czy tylko mi się wydaje, czy dwuletnia Forza 5 jest ładniejsza niż niedawno wydany Project CARS? o_O

5. SSyKu

SSyKu Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zdecydowanie FORZA wygrywa pod każdym kątem! Dodatkowo biorąc pod uwagę że gra 2 letnia... Jak się zastanawiałem nad Project CARS, tak teraz nie mam wątpliwości ;) ...odpuszczam.

Ostatnia edycja: Maj 9, 2015
  6. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Pisze się kątem. Konto to masz w banku. Poza tym to project cars ładniejsze ale widziałem tylko wersję pc.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    ten project cars jest przereklamowany premiera przesuwana z 2 lata a i i tak wyszlo goWno :D

Jacław lubi to.
  8. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Project Cars ma tylko 2 rzeczy lepsze od Forzy 5. Pierwsze to kokpit, auto od wewnątrz wygląda bardziej realistycznie, lepsze ma shadery i oświetlenie - w Forzie jest trochę plastikowo. Druga rzecz to sztuczna inteligencja przeciwników. Auta rozpraszają sie, wyprzedzają, omijają i sprawia to lepsze wrażenie realizmu. W Forzie wszyscy bardziej trzymają się kupy i jadą trochę jak automaty jednym torem.
    No ale w pozostałych kwestiach Forza 5 wygrywa. Aż trudno uwierzyć że Project Cars tak słabo wygląda, cały czas porównywany był do realizmu - gdzie ten realizm?

9. Sebsky

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale za to w Forzy 5 kamera z kokpitu jest bardziej żywa. Oczywiście to moje zdanie. No i można do tego jeszcze dodać, że Forza jednak ma bardziej rozwiniętą społeczność Online. Jak dla mnie kolejny niewypał tak samo jak z Watch Dogs. Dużo zachwalania, renderowane filmiki, przesuwana premiera wielokrotnie i... czekam na Forzę 6 :)

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Project Cars miejscami wygląda lepiej niż F5 (np. kokpit) ale reszta to F5 wygrywa. Jak na tak hucznie zapowiadany Project Cars to jak dla mnie strasznie słabo.

11. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Swoją drogą, skoro Forza 5 nie ustępuje graficznie Project CARS, to Forza 6 z nowym silnikiem ForzaTech pozamiata wszystko i nikt już nie będzie pamiętał o jakimś PC :)

Quertin lubi to.
  12. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Trawa w Project Cars wygląda jak w grze z 2008r... Model jazdy rzeczywiście jakiś taki beznadziejny, jak ktoś wspomniał. Na pochwałę zasługuje widok z kokpitu i sztuczna inteligencja. I to by było chyba na tyle. Wiedziałem, że ta gra może być jedynie tak dobra jak Forza, a nawet tego nie udało się jej osiągnąć. Z resztą było to wiadome po ogłoszeniu listy samochodów. Wtedy ta produkcja duużo straciła w moich oczach.

13. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Rozumie ktoś tego osobnika?

JaZz lubi to.
  14. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    nawet gdyby wziąć poważnie twój ślinotok, to akurat porównanie tej starszej gry wykazuje, że jest lepsza. więc jak kulą w płot, ta twoja "opinia", za przeproszeniem. :)
    a mogłeś siedzieć cicho, byś nie rozwiał wątpliwości. :D

akir lubi to.
  15. Sebsky

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gry te są porównywane (niezależnie od daty premiery), ponieważ są to chyba jedyne gry wyścigowe na XO, które mają przypominać symulator jazdy. A tego debila co porównywał to mogę i pozdrowić.

16. Quertin

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Porównanie jest dobrze zrobione, i starsza gra wygrywa z nowszą pod prawie wszystkimi względami. Nie rozumiem, o co temu osobnikowi chodzi o_O

17. Why so serious?

Why so serious? Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Maz
    Pomijając grafikę to moim zdaniem PC zabiło się czym innym - ilością aut...

18. Quertin

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    To na PC nie jest tyle samochodów, co na konsolach?

Wczytywanie...

Poleć forum