1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porównanie grafiki w konsolowych wersjach Deus Ex: Bunt Ludzkości

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez norbert910, Sierpień 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nowa odsłona Deus Exa została rewelacyjnie oceniona przez media i lada dzień trafi do polskich sklepów. Nie wiecie, na którą z konsolowych wersji się zdecydować? Zobaczcie to profesjonalne porównanie.

Poniżej prezentujemy materiał przygotowany przez serwis Lens of Truth. Po lewej stronie wyświetlana jest wersja na PlayStation 3, po prawej ta na Xboksa 360. Obie działają w tych samych warunkach, więc nie ma mowy o złej ocenie, wynikającej z różnic w ustawieniach telewizora itp.

Widzicie jakieś znaczące różnice w jakości? Jak na moje oko, obie wersje wyglądają bardzo podobnie, a jeśli już koniecznie miałbym wskazać faworyta, to postawiłbym na konsolę Microsoftu, która zdaje się generować jakby nieco mniej rozmazany obraz i oferuje bardziej nasycone kolory. Ale to może być tylko moje indywidualne, subiektywne odczucie.

Prawda jest bowiem taka, że bez względu na platformę Deus Ex: Bunt Ludzkości i tak wygląda świetnie i jest tytułem, w który powinny zagrać nie tylko osoby siedzące w cyberpunkowych klimatach. Nie wierzycie? To sprawdźcie naszą recenzję i zapoznajcie się z werdyktami innych branżowych mediów. Trafiła nam się w lecie prawdziwa perełka.

Źródło: •• PorĂłwnanie grafiki w konsolowych wersjach Deus Ex: Bunt Ludzkości

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. kkey

kkey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Moim zdanie na XBOX-ie 360 wygląda to lepiej, lepsze cienie...

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Framerate znacznie częściej spada na konsoli SONY, nie mniej, nie są to jakieś wielkie spadki. Reszta tak jak w opisie, kolory są bardziej nasycone na konsoli Microsoftu, rozmycie też jest u nas lepsze, ale i tak jest to szukanie igły w stogu siana.

5. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Moim zdaniem wersja na xbox-a jest nieco ciemniejsza, co akurat bardziej mi się podoba ;)

Obie wersje są bardzo dobre, szacunek do konsol, za to, że potrafią wygenerować tak ładną grafikę :)

6. lubieplacki

lubieplacki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    I na cholere w ps3 te 7 rdzeni jak i tak to wygląda gorzej niż na xboxie który ma dużo mniej tych rdzeni?

7. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    No właśnie, kolejny raz potwierdziło się, że multiplatformy wyglądają lepiej na xboxa. Swoją drogą pomijając już Deus Exa, może by warto przykleić taki temat w którym można by porównać grafikę danego tytułu na obu konsolach, pewnie sporo osób (w tym ja) ma problem na którą z konsol kupić dany tytuł skoro wyszedł i na x360 i na ps3. Chyba, że taki temat już powstał, jeśli tak to siedzę cicho i się nie odzywam.

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Xbox 360 ma lepszy kontrast ognia na PS3 jest lepsza mgła jak zwykle minimalne różnice w wykonaniu ale graficznie są na tym samym niskim poziomie.

Jak to jest ładne to ja jestem Bogiem przecież to przeciętna grafika którą mamy od 3 lat.

9. patry

patry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na xboxa jest troche ciemniejsza a poza tym wielkiej różnicy nie ma

10. danielo1257

danielo1257 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na moje to na ps ładniej prezentują się kolory ciemne a na x-sie jasne,

11. szamannn

szamannn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    "Ty też jesteś bogiem, tylko wyobraź to sobie..."

Każdy ma inne odczucia estetyczne. Mi grafika generowana przez ps3 i xbox, też wygląda na dość ładną.

12. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Nie, nie jesteś Bogiem :)

Nie wiem, czy trzy lata temu była już taka grafika. Gra jak dotąd jest chwalona za swoją jak Ty to określiłeś trzy letnią grafikę i tego się trzymam :)

13. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    znów wznawia się wojna : D , takie tematy powinny być blokowane przed postami ..

14. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać? A gre kupie używaną :D

15. topol92

topol92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeszcze premiery nie było więc trochę poczekasz na używaną.. ja prawdopodobnie też :p

16. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Takie porównania to pożywka dla fanboyów. Łapcie jeszcze co by się nie nudzić :D
    Różnica w czasie loadingów

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum